استاندار ایلام :مردمی بودن مهم ترین ویژگی دولت سیزدهم است

وی با اشاره به سفر گذشته به شهرستان ایوان، گفت: پیشرفت فیزیکی طرح ها و پروژه ها در ایوان در مقایسه با سفر قبل به این شهرستان رضایت بخش است و مرتب تا تکمیل و بهره برداری پروژه های  پیگیری‌ها استمرار خواهد داشت.

وی ادامه داد: اقدامات خوبی در شهرستان ایوان انجام شده است و این اقدامات و کارهای انجام شده باید به اطلاع مردم برسد و ما هم تلاش خواهیم کرد خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

استاندار ایلام با اشاره به تعداد طرح ها و پروژه های استان، گفت: از مجموع یک هزار و ۱۳۱ پروژه استان، سهم شهرستان ایوان ۹۵ طرح و پروژه است.

 بهرام نیا در پایان با اشاره انتصاب مدیران شهرستانی، گفت: انقلابی و جهادی عمل کردن و تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم، مهم ترین ملاک انتصاب مدیران شهرستانی است و در این زمینه انتصاب مدیران بایست با انتخاب فرمانداران صورت گیرد.

گفتنی است که پیگیری و بررسی میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها و طرحهای مهم هر شهرستان و دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان از جمله مهم ترین اهداف سفرهای شهرستانی استانداراست

به گزارش خبرگزاری برنا؛ به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام حسن بهرام نیا روز پنجشنبه ۱۵ دی‌ماه در جریان سفر به شهرستان ایوان پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، بازدید از پروژه تصفیه خانه آب شرب شهر  ایوان، بازدید از چندین طرح صنعتی و دیدار با اقشار مردم ایوان، سپس در نشست شورای اداری شهرستان ایوان حضور یافت.

بخوانید:  نمایشگاه نوروزی صنایع‌دستی و سوغات تکاب تا ۱۳ فروردین دایر است

ادای احترام به مقام شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا،  بازدید از پروژه کنار گذر ایوان،  بازدید از پروژه تصفیه خانه آب شرب، بازدید از چندین طرح صنعتی و تولیدی شهرستان، نشست هم اندیشی با اقشار مختلف مردم و حضور در نشست شورای اداری از جمله برنامه های سفر دکتر بهرام نیا استاندار ایلام در دور دوم به شهرستان ایوان بود.


آیا این خبر مفید بود؟

استاندار ایلام با اشاره به دیدار بی واسطه با مردم و برگزاری تربیون آزاد در شهرستان ها، گفت: برگزاری تریبون آزاد در شهرستان ها برای شنیدن مسائل، مشکلات و انتقادات مردم  مصداق بارز مردم سالاری است.

دکتر بهرام نیا مردمی بودن را مهم ترین ویژگی دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: مردمی بودن مهمترین ویژگی و منشور دولت سیزدهم است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام تاکید کرد: برای تسریع در خدمت رسانی به مردم، مدیران شهرستانی بوروکراسی اداری را حذف کنند و تنها دغدغه مدیران، رفع مشکلات و مسایل مردم باشد.

استاندار ایلام در این نشست که با حضور سرکار خانم دکتر فلاحی نماینده استان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد با اشاره به اینکه در سفر رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به استان مصوب شد که ۳۰۰ هکتار گلخانه در استان احداث شود، اضافه کرد: در این سفر مقرر گردید از مجموع ۳۰۰ هکتار ، ۱۰۰ هکتار تا پایان سال احداث که ۲۵ هکتار آن سهم شهرستان ایوان است.

انتهای پیام