استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در فارس در پی حادثه تروریستی شاهچراغ پیام تسلیت صادر کردند


استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در فارس  در پی حادثه تروریستی شاهچراغ پیام تسلیت صادر کردند

استاندار فارس محمد هادی ایمانیه و نماینده ولی فقیه در فارس آیت الله دژکام در پی حادثه تروریستی عصر امروز در حرم مطهر شاهچراغ پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، در متن این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم 

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

بار دیگر دست های آلوده‌ی کفر و نفاق و تکفیر از آستین یکی از عمال این جریانات خبیث بیرون آمد و جمعی از زوار محترم حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم علیهما السلام  را شهید و مجروح ساخت.

شهادت این عزیزان را به پیشگاه مقدس حضرت بقیة الله الاعظم(عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مردم شریف ایران بویژه اهالی فارس و شیراز سومین حرم اهل بین عصمت و طهارت و خانواده های این شهدای گرانقدر تسلیت عرض نموده، علو درجات آن شهیدان بزرگوار را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

بدیهی است امت بصیر و صَبّار و شکور ایران و مردم شریف شیراز با رفتار متین و مواضع استوار خویش در این حادثه، بار دیگر دشمنان اسلام و نظام اسلامی را ناکام نموده و حسرت ایجاد اختلاف در صفوف ملت ایران و رخنه در بنیان مرصوص نظام اسلامی را بر دل منافقان و کفار بالاخص آمریکا و اسرائیل خواهند گذاشت.

بدینوسیله ضمن عرض تسلیت مجدد، از روز پنج شنبه ۵/ ۰۸/ ۱۴۰۱ در استان فارس به مدت ۳ روز عزای عمومی اعلام نموده و مراسم تشییع جنازه این عزیزان در روز شنبه ۷ آبان ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد 

استاندار فارس  و نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه شیراز

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع