استقلال بعد از کریمی بازیساز نداشته است/ به ساپینتو نمره قبولی می‌دهم

حسن‌نژاد درباره بازی مقابل هوادار عنوان کرد: فکر می‌کنم استقلال این بار دست پر از زمین خارج شود و ۳ امتیاز را کسب کند. بازی نسبتا سختی در پیش نخواهد بود.استقلال بعد از کریمی بازیساز نداشته است/ به ساپینتو نمره قبولی می‌دهم

وی افزود: در این میان البته نباید از نقش منفی داوران چشم‌پوشی کرد. آن‌ها با اشتباهات خود چند هفته اخیر برد را از استقلال گرفته‌اند و نگذاشته‌اند تیم با کسب ۳ امتیاز از زمین خارج شود. واقعا برخی اوقات شاهد ناداوری در حق استقلال هستیم و ای کاش این مساله حل شود.

دروازه‌بان اسبق آبی‌ها درباره احتمال حضور حسینی در ترکیب اصلی تیم ملی در جام جهانی و درخشش اخیر او گفت: حسینی واقعا پیشرفت کرده و عملکردش قابل قبول بوده اما بعید به نظر می‌رسد کی‌روش او را به بیرناوند ترجبح دهد. البته اشکالی هم ندارد و حسینی می‌تواند چشم به مسابقات آینده چون جام ملت‌ها و حتی جام جهانی 2027 بیندازد.

پیشکسوت باشگاه استقلال تهران نظرات خود را درباره عملکرد استقلال تا این هفته از لیگ بیان کرد.


انتهای پیام//

حسن‌نژاد درباره نقاط ضعف تیم ادامه داد: من هم قبول دارم که می‌گویند استقلال در خط هافبک ضعف دارد. البته لغت ضعف درست نیست و بهتر است بگوییم به اندازه دیگر خطوط قوی نیست. استقلال در زمینه هافبک طراح مشکل دارد. پس از جدایی ابراهیمی و در یکی دو سال گذشته علی کریمی، دیگر این تیم بازیساز به آن شکل نداشته است. خلا این سبک بازیکنان در تیم واقعا احساس می‌شوند.

بخوانید:  تصاویری از آبشار زیبای سوله‌دوکل در آذربایجان غربی


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع