استقلال خط حمله خوبی دارد اما تحت فشار است/ با داور خارجی در دربی باختید چه می‌گویید

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص حواشی ایجاد شده در مورد داوری دربی گفت: نمی‌دانم هدف از مطرح کردن این صحبت‌ها چیست؟ چرا باید داور خارجی بیاوریم وقتی در کشور خوردمان داوران خوب و شایسته‌ای را در اختیار داریم؟ این صحبت‌ها بهانه جویی برای فرار است. جایی بهانه تراشیدن بهتر است تلاش کرد. حالا داور خارجی آمد باختید، آن زمان می خواهید چه بگوید؟


پیوس: استقلال خط حمله خوبی دارد اما تحت فشار است/ با داور خارجی در دربی باختید چه می‌گویید

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص دیدار دو تیم پرسپولیس و هوادار تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: هوادار تیم خوب و شایسته‌ای است. پرسپولیس خوشبختانه در این بازی خیلی زود به گل رسید و در ادامه موفق شد خود را به حریف دیکته کند و برنده بازی باشد. از طرفی هم پرسپولیس چند بازیکن داشت که با دریافت کارت دیدار فینال را ازد ست می دادند که خدا را شکر این اتفاق رخ نداد و یحیی گل‌محمدی می‌تواند از همه پتانسیل خود در بازی فینال استفاده کند. 

انتهای پیام/ 


نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که این تیم شانس زیادی برای قهرمانی در جام حذفی دارد.

وی در مورد فینال جام حذفی و دربی صد و یکم گفت: استقلال تیم شایسته و خوبی است و همیشه حریف قابل احترامی بوده. آنها خط حمله خوب و قدرتمندی را در اختیار دارند. استقلال با توجه به ناکامی در لیگ و شکست در دربی تحت فشار هستند و این می‌تواند باعث برتری پرسپولیس شود. پرسپولیس هم در شرایط بهتری قرار دارد، آنها قهرمان لیگ شده‌اند و از نظر روحی و روانی تحت فشار نیستند. به نظرم پرسپولیس برنده این بازی خواهد شد و می‌تواند برای سومین بار در تاریخ دبل کند. 

بخوانید:  برگزاری جشنواره ایران عزیز در دریاچه شهدای خلیج فارس

آیا این خبر مفید بود؟