استقلال دربی را ببرد شانس اصلی قهرمانی است/ محبی و قایدی تاثیرگذار خواهند بود

هافبک اسبق استقلال گفت: اگر استقلال این دربی را با برد پشت سر بگذارد می‌تواند مجددا قهرمان شود. آبی‌پوشان احتمالا با همان شیوه قبل بازی می‌کنند. ساپینتو اهل دفاع کردن نیست و هجومی بازی می‌کند. در نهایت احساس می‌کنم بازی قشنگی خواهد بود. پرسپولیس اصلا ضعیف نیست و تیم خوبی است. آن‌ها هم قدرتمند هستند و انگیزه دارند اما دربی همیشه شرایط متفاوتی دارد. حتی اگر ضعیف باشید. در کل اما شرایط استقلال را خوب می‌دانم.


|

شاهین خیری: استقلال دربی را ببرد شانس اصلی قهرمانی است/ محبی و قایدی تاثیرگذار خواهند بود

شاهین خیری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره جام جهانی اظهار داشت: عاشق مسی و آرژانتین هستم و به آرزویم بابت قهرمانی آن‌ها رسیدم. انتقادات زیادی از جام جهانی می‌شد اما از لحاظ فوتبالی می توانیم بگوییم جذابیتش بد نبود زیرا بازی‌های پرگل زیادی در این دوره شاهد بودیم.

وی درباره شرایط روحی و روانی بازیکنان گفت: بحث فنی دربی را کنار بگذارید، همه می‌دانیم چقدر مباحث روحی روانی به بازیکنان تاثیر می‌گذارد. زمان ما امیر قلعه‌نویی در طول هفته تدابیر تاکتیکی را انجام می‌داد و در یک دو جلسه آخر فضایی بسیار شاداب حاکم می‌شد تا بازیکنان روحیه‌ای خوب داشته باشند. به طور مثال یک بار هم با او ۲-۱ عقب بودیم اما به بازی برگشتیم و ۳-۲ برنده شدیم.

انتهای پیام//

آیا عدم حضور ستارگان استقلال در جام جهانی باعث افت روحیه آن‌ها می‌شود؟ پاسخ خیری این‌گونه بود: اینکه آن‌ها انگیزه داشته باشند یا نه شخصی است اما دیگر جام جهانی تمام شد. با همه خوبی‌ها و بدی‌ها. محبی و قایدی بازیکنانی حرفه‌ای هستند که آینده‌ پیش روی‌شان است. می‌توانند حداقل ۲ جام جهانی را تجربه کنند و فوتبال برای‌شان تمام نشده است. در تیم ملی هم به هر حال کریم انصاری‌فرد و برخی دیگر سن‌شان بالا می‌رود و خداحافظی می‌کنند. مربی هم تغییر می‌کند و تفکراتی جدید می‌آید. نمی‌خواهم تنها درباره قایدی و محبی صحبت کنم. بازیکنان جوان دیگری هم هستند که در آینده می‌توانند بدرخشند.

بخوانید:  برای مهار تورم و رشد تولید باید انحصار زمین در مسکن سازی شکسته شود/ باید شهرها به صورت افقی رشد کنند نه عمودی


خبرنگار: علی رضایی

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

پیشکسوت استقلال نظر خود درباره جام جهانی و دربی پیش رو را بیان کرد.

خیری درباره تاثیرگذارترین بازیکنان در دربی افزود: مطمئنا قایدی و محبی در صورت حضور در زمین می‌توانند تاثیرگذار ظاهر شوند. میانه میدان هم در این بازی اهمیت فراوانی دارد.