استقلال سیر صعودی پیدا کرده است/ بازی مقابل فولاد آسان نخواهد بود

داریوش یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص روند استقلال در بازی‌های امسال اظهار داشت: به جز بازی آخر مقابل گل‌گهر تمام بازی های استقلال را مشاهده کرده‌ام. اعتقاد دارم استقلال در ۶ هفته ابتدایی از لحاظ تاکتیکی سیر صعودی داشته و نمی‌توان این مساله را کتمان کرد اما با توجه به قهرمانی سال گذشته و تقویت تیم باید از همان ابتدا بهتر کار کند.


انتهای پیام//

وی در پایان درباره وضعیت خود گفت: هم‌اکنون سرمربی نفت و گاز گچساران در لیگ دسته دوم هستم. متاسفانه در این سطح از فوتبال نظارت و مدیریت خوبی را شاهد نیستیم. این هفته بازی‌مان با ۲ ساعت تاخیر برگزار شد تا شاهین بتواند مجوز بازی دریافت کند. نباید شاهد چنین مشکلاتی باشیم اما متاسفانه این اتفاقات رخ می‌دهد.


پیشکسوت آبی‌پوشان درباره نقاط ضعف و قوت استقلال گفت: استقلال از لحاظ نیروی انسانی اوضاع خوبی دارد اما رهبر و فرمانده در میانه میدان کم دارد. این می‌تواند یک مشکل باشد. یا حتی عدم حضور پلی‌میکر هم در این تیم به چشم می‌خورد هرچند که در تمام دنیا کمبود این سبک بازیکن وجود دارد.

2321801

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

وی افزود: آبی‌پوشان تا امروز پیشرفت داشته‌اند اما هواداران انتظار داشتند از همان روز اول شاهد تیمی قدرتمند باشند و از بعد فنی می‌توان این مساله را به عدم شناخت سرمربی با بازیکنان مربوط دانست. به مرور شرایط بهتر شد و امیدوارم با بهبود روند، استقلال به موفقیت نزدیک شود.

خبرنگار: علی رضایی

پیشکسوت استقلال نظرات خود را در مورد عملکرد شاگردان ساپینتو تا این هفته از لیگ برتر بیان کرد.

یزدی در مورد بازی استقلال مقابل فولاد تصریح کرد: بازی مقابل فولاد بازی سختی است. تیم نکونام نشان داده در بازی‌های سخت و دشوار بهتر نتیجه می‌گیرد. احساس می‌کنم بازی آسانی نخواهد داشت. استقلال البته تیم بزرگی است و پتانسیل دارد تا با استفاده از هواداران و شرایط همه چیز را از آن خود کند اما اصلا بازی آسانی در پیش نخواهد داشت. سبک بازی نکونام هم جلوی تیم‌های قدرتمند دفاعی است و بازی چالش‌برانگیزی در پیش است. با توجه به جمیع جهات باید اشاره کنم تیم استقلال علاوه بر شرایط فنی خوب از لحاظ مدیریتی هم در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

وی در خصوص ورود مربیان پرتغالی گفت: پرتغال کشوری خوب و صاحب سبک است و به طور کلی از حضور مربیان این کشور استقبال می‌کنم اما اینکه بتوانند تفکراتشان را پی‌ریزی کنند، تیم‌ها را به شرایط خوب برسانند و به کار خود بپردازند نیاز به زمان دارد. به همین دلیل مشخص نیست اصلا به آن‌ها زمان داده می‌شود یا خیر. این مساله می‌تواند کمی نگران‌کننده باشد.

بخوانید:  زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی اعلام شد

آیا این خبر مفید بود؟