استقلال قدرتمند است و محترم/ باشگاه ماجرای ساپینتو را مدیریت کند

اختر در پایان گفت: نسبت به عملکرد ساپینتو کنار زمین در بازی مقابل گل ‌گهر انتقاد دارم. یک مربی حرفه‌ای نباید این حرکات را انجام دهد. به نظرم چنین مواقعی باید ابتدا خود باشگاه مربی را جریمه کند زیرا سرمربی شدن در استقلال شامل جایگاهی ویژه است و نباید این پست خدشه‌دار شود.


منبع

وی افزود: استقلال 6 مهاجم دارد اما هیچکدام بازیکن هدف نیستند. همه آن‌ها توانا هستند اما یکی دو نفر چون محبی و قایدی با تصمیمات اشتباه در تیم انتخاب کردن افت کرده‌اند. قایدی قبل از لژیونر شدن با حالا قابل مقایسه نیست و محبی در تیم سپاهان توانایی‌هایی خوبی داشت. امیدوارم این دو بازیکن هرچه سریع‌تر به شرایط آرمانی خود برسند تا هم به خودشان کمک کنند و هم به استقلال. کارنامه شهباززاده و بابایی مشخص است و رمضانی هم همیشه مفید بوده. اوضاع در خط حمله خوب است اما امیدوارم همه به شرایط آرمانی خود برسند تا نتایج خوبی کسب شود.

ادموند اختر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره شرایط استقلال در بازی‌های لیگ برتر اظهار داشت: استقلال تیمی پرقدرت و محترم است. بازیکنانی باکیفیت در این تیم حضور دارند. جز بازی اول که استقلال نمایش خوبی نداشت در دیگر بازی‌ها روند رو به رشدی را از آبی‌پوشان شاهد بودیم. در آن دو دیداری که استقلال امتیاز از دست داد، تیم‌های رقیب نمایشی دفاعی داشتند.

مهاجم اسبق استقلال نظرات خود را درباره عملکرد شاگردان ریکاردو ساپینتو بیان کرد.

بخوانید:  زائران اربعین از پیرانشهر به ارومیه و تبریز منتقل می‌شوند

ادموند اختر در گفت‌وگو با برنا