اسدی :شهرداری در خط مقدم خدمتگذاری به مردم شهر است

فرمانده سپاه فجر استان فارس نقش شهرداری را در امور شهر کلیدی و مهمی دانست و افزود: اعتقاد داریم که مردم شیراز احساس کنند شهرداری شیراز درهمه ابعاد فعال و اثرگذار است.

وی در مورد انتخاب دکتر اسدی به عنوان شهردار جدید شیراز گفت: برداشت ما رضایت عمومی از این تحول در مجموعه شهرداری است که یک نفر از جنس خودشان به کارگیری شده و این باعث تقویت روحیه امید و تلاش  در کارکنان شده است.

وی اضافه کرد: شهرداری مصمم تر از قبل یکی پس از دیگری پروژه ها را فعال‌تر کرده، به صورت شبانه روزی در حال پیگیری پروژه هاست.


محمودی زاده گفت: هر اقدامی که می خواهیم در سطح شهر انجام دهیم باید پیوست فرهنگی و دینی داشته  باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، دکتر محمدحسن اسدی وضعیت شهرداری را مناسب ارزیابی کرد و اظهارداشت: یک تیم منسجم مدیریتی در شهر شکل گرفته که در حال خدمت رسانی به مردم است اما شرایط اقتصادی اثراتش را بر شهرداری، معاملات، خرید و فروش ها و…  گذاشته و درآمد شهرداری را تحت شعاع قرار داده است.

منبع

انتهای پیام

شهردار شیراز در دیدار با فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه امروز شأن مسئولین را خدمت به مردم است، گفت: شهرداری در خط مقدم خدمتگذاری به مردم شهر است و ارائه خدمات باعث امید بخشی ودلگرمی شهروندان می شود.

سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس نیز در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای هم افزایی با شهرداری گفت: از توان سپاه میتوان در عرصه های مختلف استفاده کرد، هر زمانی نیاز به کمک باشد وظیفه خود می‌دانیم که حضور داشته باشیم و در کنار هم میتوانیم برای حل مسائل نقش موثری داشته باشیم.

بخوانید:  اتمام عملیات بازسازی مناطق زلزله زده خوی تا خرداد 14102

اسدی :شهرداری در خط مقدم خدمتگذاری به مردم شهر است


|