اشتباهات داوری تاثیرگذار نبود/ توانایی بازگشت به مسابقه را داریم


صمدی: اشتباهات داوری تاثیرگذار نبود/ توانایی بازگشت به مسابقه را داریم

سرمربی تیم والیبال نیان الکترونیک مشهد گفت: تیم ما این توانایی را دارد که بعد از یک یا دوست باخت به بازی برگردد و نتیجه را تغییر دهد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ هفته هشتم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه 18 آبان با هفت دیدار در شهرهای ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد، تهران و مشهد پیگیری شد.

حامد صمدی پس از تداوم بردهای نیان الکترونیک و پیروزی 3 بر یک مقابل راهیاب ملل مریوان اظهار داشت: خدا را شاکر هستیم که توانستیم نتیجه این مسابقه را به نفع خود تمام کنیم، اما اتفاقات ناخوشایند و تلخی که در انتهای بازی برای میربابک موسوی رخ داد، بازیکنان و کادر فنی را بهم ریخت و در آن لحظات اصلاً بازی را فراموش کردیم. اتفاق تلخی بود و شیرینی این پیروزی را از ما گرفت. برای موسوی آرزوی بهبودی دارم و امیدوارم هر چه سریع‌تر سلامتی خود را به‌دست بیاورد. میربابک از نظر فنی و اخلاقی جز بازیکنان درجه یک لیگ والیبال است.

وی با اشاره به عملکرد تیم راهیاب خاطرنشان کرد: راهیاب جز تیم‌های خوب لیگ است و هم برای این تیم و هم برای سایر تیم‌ها احترام ویژه‌ای قائل هستیم اما تلاش می‌کنیم زمانی که میزبان هستیم امتیاز کامل مسابقه را کسب کنیم و از امتیاز میزبانی خود تمام بهره را ببریم. شکرخدا میزبانی امروز با ورود تماشاگران همراه شد و حضورشان مایه دلگرمی تیم ما بود.

صمدی افزود: بازیکنان ما در سرویس، دریافت و دفاع عالی کردند و در اکثر فاکتورهای والیبال عملکرد بالایی داشتند. روز به روز بهتر می‌شویم و امیدواریم در دو مسابقه هفته آینده هم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

وی با اشاره به شکست نیان در ست اول عنوان کرد: در ابتدای مسابقه جلو بودیم اما متاسفانه تمرکز خود را از دست دادیم و امتیازات پایانی را واگذار کردیم. اتفاق خوبی که در دیدارهای گذشته هم شاهدش بودیم این است که ما توانایی بازگشت به مسابقه را داریم و می‌توانیم نتیجه را عوض کنیم. در این مسابقه هم همینطور شد و علی‌رغم شکست در ست اول به بازی برگشتیم و توانستیم سه بر یک برنده این دیدار باشیم.

سرمربی نیان الکترونیک درخصوص عملکرد تیم داوری اظهار داشت: اگرچه اشتباهاتی وجود داشت اما عملکرد نویدی، داور اول و تیم داوری در مجموع مثبت بود. ممکن است اشتباهاتی در مسابقه وجود داشته باشد اما مهم این است که عمدی نباشد و در این مسابقه هم اینچنین نبود. برخی اشتباهات داوری در این مسابقه علیه ما و بعضی علیه تیم راهیاب بود اما این اشتباهات تاثیر گذار نبودند و نتیجه بازی را عوض نکردند.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 1 رای مخالف

منبع