اشتغال ۶۰ زندانی در واحدهای تولیدی آذربایجان‌غربی


اشتغال ۶۰ زندانی در واحدهای تولیدی آذربایجان‌غربی

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: در بازدید از چهار واحد تولیدی این استان و هماهنگی صورت گرفته، توافق شد این واحدها بیش از ۶۰ نفر از زندانیان واجد شرایط را به کار گیرند.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، ناصر عتباتی در بازدید میدانی تعدادی از واحدهای تولیدی افزود: حمایت از تولید و اشتغال در دستگاه قضایی استان بعنوان یک مهم قلمداد شده و به منظور تدبیر جامع در خصوص رفع موانع تولید، اشتغال پایدار، جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و احیای واحدهای تولیدی راکد، از واحدهای میدانی بازدیدهای میدانی انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری دادگستری آذربایجان‌غربی تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا پیگیر تمامی مشکلات کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی استان باشد و در چارچوب قوانین و مقررات از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری کند.

عتباتی با بیان اینکه دستگاه قضایی ظرفیت‌های قانونی و قضایی خود را در جهت کمک به تولید واشتغال به کار می گیرد، ادامه داد: در تلاشیم تا از بیکاری حتی یک نفر در این راستا جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه عمده مشکلات واحدهای تولیدی مربوط به تسهیلات اخذ شده از بانک‌ها یا کمبود سرمایه در گردش هست، گفت: نگاه حمایتی دستگاه‌های اداری خصوصا بانک‌ها در راستای حل مشکلات تولید و پویا شدن اقتصاد و اشتغال در استان بسیار حائز اهمیت است و باید همه در کنار هم برای این منظور گام بردارند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع