اشتغال 1000 نفری در واحدهای كارگاهی شهركهای صنعتی قزوين

صفاري با اشاره به  استقبال زياد متقاضيان از واحدهاي كارگاهي خاطر نشان كرد: طراحي بيش از 20 واحد كارگاهي در شهرك هاي صنعتي ليا و خرمدشت به اتمام رسيده كه تا پايان سال با برگزاري فراخوان مزايده عمومي به سرمايه گذاران واگذار مي شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوين؛ رضا صفاري در جلسه آغاز واگذاري بخشي از اراضي شهرك هاي صنعتي ليا و خرمدشت بصورت مجتمع كارگاهي به متقاضيان سرمايه گذاري اظهار داشت:  در راستاي ساماندهي واحدهاي توليدي كوچك احداث واحد‌های کارگاهی و تجاري در راه اندازی و رونق صنایع کوچک نقش مهمی دارد با ایجاد واحد‌های کارگاهی، بستر برای سرمایه گذارانی که توان سرمایه گذاری کلان در بخش تولید و صنعت ندارند فراهم می‌شود تا با سرمایه اندک، به تولید و ایجاد اشتغال بپردازند.

انتهای پیاممنبع

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان تصريح كرد: در حال حاضر 7 واحد كارگاهي با سرمايه گذاري 200 ميليارد ريالي در شهرك صنعتي كاسپين2(آبيك) احداث شده كه بزودي به متقاضيان واگذار خواهد شد همچنين ده واحد کارگاهی به مساحت ۲۷۰۰ متر مربع با سرمایه گذاری ۴۳۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی لیا با پيشرفت فيزيكي سي درصدي در حال ايجاد بوده كه تا سال آينده به متقاضيان واگذار مي شود.

وي افزود: تاكنون 111 واحد كارگاهي در متراژهاي 300، 500، 700 متر مربعي در شهرك  و نواحي صنعتي احداث و به متقاضيان سرمايه گذاري واگذاري شده كه زمينه اشتغال يك هزار و 55 نفر را فراهم کرده است.

رئيس هيئت مديره شركت شهرك هاي صنعتي استان در پايان افزود: اين شركت از تمامی ظرفیت‌های قانونی برای جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران استفاده كرده و در راستاي تحقق شعار سال مهار تورم  و رشد توليد در کمترین زمان در راستای تسهیل گری و کم کردن بروکراسی اداری در برداشتن موانع پیش روی تولید کنندگان و صنعتگران تلاش كرده و تمامي امکانات را  برای متقاضیان سرمایه گذاری فراهم کنیم.

بخوانید:  وزیر جهاد کشاورزی وارد قزوین شد