اصناف مراقب نامه های جعلی معاندین در فضای مجازی به اسم پلیس اماکن باشند


اصناف مراقب نامه های جعلی معاندین در فضای مجازی به اسم پلیس اماکن باشند

معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در روزهای اخیر نامه ای جعلی در فضای مجازی به اسم و سربرگ پلیس منتشر شده گفت: این نامه مورد تایید پلیس نبوده و لازم است اصناف و کسبه از طریق مراجع قانونی و معتبر اخبار را پیگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا، معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در روزهای اخیر نامه ای جعلی در فضای مجازی به اسم و سربرگ پلیس منتشر شده است، عنوان داشت: این نامه مورد تایید پلیس نبوده و لازم است اصناف و کسبه محترم از طریق مراجع قانونی و معتبر اخبار را پیگیری کنند.

سرهنگ نادر مرادی با اشاره به اینکه پلیس خود را خادم و خدمتگزار کسبه است و اجازه نخواهد داد که امنیت و آرامش اصناف و کسبه مخدوش شود، بیان داشت: در روزهای اخیر دشمنان و معاندان تلاش دارند تا اوضاع اصناف و کسبه بازاریان را به هر شکل ممکن ملتهب سازند.

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه در روزهای اخیر نامه ای جعلی در فضای مجازی به اسم و سربرگ پلیس منتشر شده است، عنوان داشت: این نامه مورد تایید پلیس نیست و لازم است اصناف و کسبه محترم از طریق مراجع قانونی و معتبر اخبار را پیگیری کنند.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع