اطلاعیه دعوت به راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان و محکومیت رژیم کودک‌کش صهیونیستی

بسم الله الرحمن الرحیم
«سیزدهم آبان ماه»، یوم‌الله تجلی اراده و ایستادگی و مقاومت مقدس ملت در مصاف با استکبار جهانی است. گرامیداشت یاد و خاطره دانش‌آموزان و دانشجویان شهید و غیوری که به تأسی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خمینی(رحمه‌الله‌علیه) این روز را به یکی از مهم‌ترین روزهای عزت، سربلندی و پایداری در مقابل استکبار تبدیل کردند و هم اینک اقتدار عظیم حاصل از همان گفتمان استکبارستیزی و منطق مقاومت، معادلات منطقه و جهان را تغییر داده و مانع یکه‌تازی آمریکای جنایتکار در منطقه راهبردی غرب آسیا شده است.
اینک که ولیده نامشروع آمریکا، رژیم کودک‌کش صهیونیستی با تحمل شکست سنگین از رزمندگان فلسطینی تحقیر شده و با قساوت هر چه تمام تر، حملات وحشیانه و جنون‌آمیز را به مناطق غیر نظامی و بیمارستان‌ها توسعه داده و با زیر پا گذاشتن همه قوانین و حقوق بین‌المللی و با به کارگیری انواع سلاح‌های غیر متعارف سعی در ترمیم آبروی از دست رفته خویش دارد. غزۀ قهرمان با قدرت سلاح ایمان و مقاومت، حلاوت و شیرینی و پیروزی و ظفرمندی را با عملیات ترکیبی طوفان الاقصی رقم زده و با تازیانه الهی، ضربه غیر قابل ترمیم بر چهره سیاه و متعفن رژیم ضد انسانی و نژادپرست صهیونیستی و نظام‌های فکری زاینده آن وارد و در عرصه افکار عمومی جهان بی‌آبرو ساخته است.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی، ضمن محکومیت جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی با همدستی آمریکای جنایتکار از تمام مردم غیور و استکبارستیز استان دعوت می‌نماید تا با حضور حماسی و شکوهمند در مراسم یوم الله 13 آبان ، حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی و گروه‌های مقاومت فلسطینی اعلام و همراهی و همدردی خویش با ملت مقاوم و مظلوم غزه را اعلام نمایند.
راهپیمایی اجتماعات ضد استکباری سیزدهم آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی»؛ همزمان با سراسر کشور در50 نقطه سراسر استان، با شعار محوری «نظم نو جهانی با نسل آرمانی»، در روز شنبه 13 آبان برگزار خواهد شد و در شهر اراک نیز این راهپیمایی راس ساعت 9:30 از میدان شهدا به سمت خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری تا مصلای بیت المقدس با سخنرانی سردار جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران برگزار می گردد.

بخوانید:  آغاز تعمیرات دوره‌ای واحد 320 مگاواتی سه بخار نیروگاه بندرعباسمنبع

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با صدور بیانیه ای از اقشار مردم غیور و انقلابی استان دعوت کرد تا با حضور پرشور در مراسم یوم الله 13 آبان حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی و گروه‌های مقاومت فلسطینی اعلام نمایند.

به گزارش برنا از مرکزی ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با صدور بیانیه ای از اقشار مردم غیور و انقلابی استان دعوت کرد تا با حضور پرشور در مراسم یوم الله 13 آبان حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی و گروه‌های مقاومت فلسطینی اعلام نمایند.

متن این پیام به این شرح است: