اعتبارات ارزی و ریالی تور بین‌‌المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان تامین شد


آیا این خبر مفید بود؟


رئیس کمیته امور مالی تور بین‌‌المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان گفت: اعتبارهای ارزی و ریالی لازم برای برگزاری تور را با مساعدت مسئولان ارشد استانی و کشوری تامین کردیم.

انتهای پیام

وی ادامه داد: 22 هزار و 500 یورو جوایز نقدی رکابزنان و تیم‌های برتر این دوره از تور است که جوایز نقدی قبل از برگزاری تور به حساب اتحادیه جهانی (UCI) واریز می‌شود و پس از ارائه لیست تیم‌ها و رکابزنان تیم‌های برتر توسط مسئولان ارشد برگزاری تور، اتحادیه جهانی اقدام به واریز حساب تیم‌ها و ورزشکاران برتر می‌کند.

اعتبارات ارزی و ریالی تور بین‌‌المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان  تامین شد

منبع

لاهیجانی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: سعی کردیم تا با حفظ کیفیت تور، صرفه‌جویی‌های لازم را نیز انجام دهیم. خوشبختانه مسئولان هتل‌های محل اسکان تیم‌ها و عوامل برگزاری تور همکاری قابل تقدیری با ما داشتند و در این بین نیز ما از نیروهای داوطلب هم استفاده خواهیم کرد تا شاهد برگزاری یکی از بهترین دوره‌های قدیمی‌ترین تور دوچرخه‌سواری آسیا باشیم.

بخوانید:  تکلیف میزبانی جام جهانی 2026 مشخص شد

گفتنی است سی‌وپنجمین دوره تور ایران-آذربایجان از هفتم الی یازدهم مهر ماه سال جاری به میزبانی استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل در 5 مرحله برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مهدی اصل لاهیجانی در خصوص برگزاری این دوره از تور اظهار داشت: برآورد اولیه‌ ما از برگزاری این دوره از تور حدود 80 میلیارد ریال است که خوشبختانه بخش زیادی از این اعتبار را با مساعدت مسئولان کشوری، استانی، شهری تامین کردیم.