اعزام ۱۴ ورزشکار و مربی از استان کرمان به رقابت‌های کشورهای اسلامی

میثم پاریزی در گفت‌وگو با برنا ضمن عرض تسلیت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی و آرزوی قبولی عزاداری‌های هموطنان عزیز در این خصوص گفت: فرزاد فروزی به عنوان مربی بدنساز و سینا منشازاده به عنوان ورزشکار از کرمان در قالب تیم ملی پارا تیراندازی با کمان، ایران را در پنجمین دوره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی – قونیه ۲۰۲۲ همراهی می‌کنند.

او می‌افزاید: همچنین حمید صادقی به عنوان مربی و سید رضا مهدوی به عنوان سرپرست تیم ملی هندبال کشورمان را همراهی می‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: در تیم ملی شنای جانبازان و معلولان، محمد کریم‌زاده و سینا ضیغمی شناگر هستند که با توجه به موارد مذکور، ۱۰ ورزشکار و مربی از استان کرمان عازم این مسابقات خواهند شد.

انتهای پیاممنبع

پنجمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی  ۱۷ تا ۲۷ مرداد در قونیه ترکیه برگزار می‌شود.

او می‌افزاید: مهدی احمدکهنی، محمدرضا خسرونژاد و محمدرضا حمیدی اعضای تیم ملی ژیمناستیک هنری ایران در این مسابقات را تشکیل می‌دهند و مسعود جودی به عنوان مربی و مبین ابراهیمی به عنوان سرپرست تیم ملی را همراهی می‌کنند.

او با بیان این که ۴ ژیمناست کرمانی هم در مسابقات کشورهای اسلامی حاضر هستند و در تیم ملی عضویت دارند، می‌گوید: مهدی احمد کهنی به عنوان ورزشکار ژیمناستیک هنری، امیر حسین بنی‌اسد به عنوان ورزشکار ایروبیک، محمد مهرتاش مربی ایروبیک و مبین محمدابراهیمی به عنوان سرپرست تیم‌های ملی ژیمناستیک هنری و ایروبیک کاروان ایران را در رقابت های کشورهای اسلامی همراهی می کنند.

او ادامه داد: محمد مهرتاش به عنوان مربی هدایت ملی پوشان ایروبیک را بر عهده دارد.

بخوانید:  ورود دستگاه قضایی به موضوع آلودگی آب در مزارع پرورش میگو
پاریزی به اعزام گروه دوم نیز اشاره و عنوان کرد: گروه دوم از ژیمناستیک متشکل از تیم ملی ایروبیک با ترکیب سعید نجفی، امیرحسین بنی‌اسد، علی خلیلی و علیرضا نبی‌پور روز چهارشنبه نوزدهم مرداد عازم ترکیه خواهد شد.

به گفته پاریزی؛ تیم ملی ژیمناستیک هنری به عنوان اولین گروه از تیم ملی کشورمان برای شرکت در بازی های کشورهای اسلامی روز یکشنبه عازم ترکیه شد.

پاریزی می‌گوید: در تیم ملی هندبال افشین صادقی و سلامان بربط، نیز حضور دارند و به عنوان ملی‌پوشان کرمانی عازم این مسابقات می‌شوند.

به گفته او؛ محمدحسین ابارقی هم به عنوان ملی‌پوش تیم ملی دو میدانی به همراه مربی‌اش محسن اکبرپور به این مسابقات اعزام شده است.

میثم پاریزی در پایان گفت: ضمن آرزوی موفقیت برای این ورزشکارانِ عزیز و مربیان پرتلاش کرمانی، امید داریم که این عزیزان بتوانند در این رقابت‌ها روی سکو بروند و همچنین مدال کسب کنند.