اعلام برنامه مرحله حذفی لیگ دسته دو تنیس باشگاه‌های کشوربه گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی،  مسابقات لیگ دسته دو تنیس باشگاه‌های کشور که به میزبانی ارومیه و در زمین‌های تنیس شهید باکری با حضور ۱۶ تیم در حال برگزاریست، فردا پنج شنبه ۲۱ تیرماه پیگیری خواهدشد.

در این رقابت‌ها که از ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد، رعد پدافندهوایی ارتش (ج) با وی وایپ، ملوان نداجا (ب) با باشگاه کوجواری، ملوان نداجا (ج) با نفت اهواز و آکادمی تنیس کیارش با نظام مهندسی زنجان دیدار خواهندکرد.

مسابقات روز سوم امروز چهارشنبه پیگیری شد که از گروه یک شهدای ستاد آجا ۲ بر یک ایزی پایپ را برد و رعد پدافند ارتش (ج) مقابل باشگاه کوجواری ۳ بر صفر پیروز شد تا از این گروه تیم‌های رعد پدافند ارتش و باشگاه کوجواری به دور حذفی صعود کنند.

در گروه دو تیم هیسکا بدلیل انصراف شرکت جهان فولاد سیرجان برنده اعلام شد و ملوان نداجا (ب) ۳ بر صفر نظام مهندسی زنجان را شکست داد تا از این گروه ملوان نداجا (ب) و نظام مهندسی زنجان راهی مرحله حذفی شوند.

در گروه سه نیز آکادمی تنیس کیارش ۲ بر یک ملوان نداجا (ج) پیروز شد و آکادمی تنیس علی نژاد ۳ بر صفر مقابل هیئت تنیس هرمزگان به برتری رسید و به این ترتیب ملوان نداجا (ج) و آکادمی کیارش دو تیم راه یافته به دور حذفی لقب بگیرند.

در گروه چهار وی‌وایپ ۳ بر صفر تیم رادیولوژی دامپزشکی دکتر ماسوله را برد و نفت اهواز با همین نتیجه آسانسور رحیم‌زاده را شکست داد و با نتایج رقم خورده وی وایپ و رادیولوژی دامپزشکی دکتر ماسوله به دور حذفی صعود کنند.

بخوانید:  اعلام پایان انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد

به گفته حسن همتی رئیس هیات تنیس آذربایجان‌غربی، این مسابقات از ۱۶ تا ۲۴ تیر ماه با حضور ۱۶ تیم از استان های تهران ، خوزستان ، زنجان ، اصفهان ، البرز ، فارس ، کرمان ، آذربایجان‌شرقی ، هرمزگان و اردبیل آغاز شده و در حال برگزاری است. سرداوری این‌ دوره از رقابت ها بر عهده آرمین تمرخانی است و اکبر رجبی مدیریت بازی ها را بر عهده دارد .

انتهای پیام/

خبر: سینا افشاریانمنبع