اعلام زمان برگزاری آزمون شفاهی چهل وپنجمین دوره مسابقه سراسری قرآن کریم


اعلام زمان برگزاری آزمون شفاهی چهل وپنجمین دوره مسابقه سراسری قرآن کریم

مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه زمان برگزاری آزمون شفاهی رشته های معارفی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: آزمون شفاهی رشته های معارفی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم درروزهای 7، 8 و 10 دی ماه سال جاری به صورت برخط برگزار می شود.

این مرحله از مسابقات به مدت 3 روز در دو بخش خواهران و برادران ادامه خواهد داشت که داوری در بخش خواهران بر عهده حسن احمدی زاده و در بخش برادران سید احمد میریان خواهد بود که به صورت پرسش دو سوال شفاهی از شرکت کنندگان، با استفاده از نرم افزار الوکام و ارسال لینک آن برای هریک از شرکت کنندگان انجام خواهد شد.

 از مجموع 236 نفر شرکت کننده تعداد 74 نفر در رشته تفسیر عمومی قرآن کریم، 47 نفر در رشته ترجمه و مفاهیم صحیفه سجادیه و 115 نفر در رشته ترجمه و مفاهیم حکمت های نهج البلاغه در این مرحله حضور خواهند کرد که در هر رشته  12 نفر خواهر و 12 نفر برادر به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.

 مرحله نهایی آزمون رشته های معارفی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دو بخش کتبی و شفاهی از تاریخ 8 الی 12 بهمن ماه به میزبانی استان قم برگزار خواهد شد.

 انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع