اعلام زمان فراخوان ثبت نام هیأت رییسه دوچرخه سواری و اسکی کردستان

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ معاونت توسعه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان فراخوان ثبت نام رئیس و اعضای هیأت رئیسه هیأت‌های دوچرخه سواری و اسکی استان را روزهای شنبه و یکشنبه ۱۲ و ۱۳ خرداد ماه در هفته نامه‌های تخصصی ورزشی استان منتشر خواهد کرد.

این افراد می‌توانند از روز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه برای احراز پست ریاست هیأت اسکی استان به معاونت توسعه ورزش و کارشناس امور مجامع انتخابی هیأت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان مراجعه نمایند.

ضمناً شرایط متقاضیان احراز پست همزمان با انتشار فراخوان ثبت نام رئیس و اعضای هیأت رئیسه هیأت‌های دوچرخه سواری و اسکی کردستان به ترتیب در تاریخ‌های ۱۲ و ۱۳ خرداد ماه در هفته نامه‌های تخصصی ورزشی «کردستان ورزشی» و «بهیز» و همچنین بر روی سایت رسمی و کانال‌های ارتباطی اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

آن دسته از علاقمندان به فعالیت در حوزه مدیریت هیأت‌های ورزشی که دارای شرایط احراز پست ریاست و هیأت رئیسه هیأت‌های ورزشی هستند، می‌توانند از روز شنبه مورخ ۱۲ خرداد ماه با در دست داشتن مدارک برای ثبت نام برای پست ریاست هیأت دوچرخه سواری اقدام کنند.منبع

بخوانید:  زوج‌های نابارور در گیلان شناسایی می شوند