اعیاد پیش رو بهترین فرصت در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی است

انتهای پیام/منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران، فرماندار شهرستان شهریار گفت: با توجه به زمان محدودی که تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مانده باید به نحو مطلوب زمینه و بستر لازم برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.
فرماندار شهرستان شهریار افزود: برگزاری جشن ها و مراسمات مذهبی ایام الله عیدسعید قربان تا عید سعید غدیر بهترین فرصت برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی است که باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده گردد.
فرماندار شهرستان شهریار ادامه داد: با توجه به حضور سلایق مختلف سیاسی در میان داوطلبین چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مطمئنا شاهد حضور گسترده و پرشور مردم در روز رأی گیری خواهیم بود.
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان شهریار بیان کرد: تمامی مدیران دستگاه های اجرایی، خدماتی، عمومی و خصوصی موظف هستند در برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم سیاسی نهایت همکاری، هم افزایی و تعامل با مجموعه فرمانداری داشته باشند.
فرماندار شهرستان شهریار تصریح کرد: فراهم سازی زمینه لازم برگزاری انتخابات و عدم جانبداری از داوطلبین، تکلیف انقلابی متولیان امر انتخابات باید باشد و ستاد انتخابات شهرستان شهریار نیز از این امر مستثنی نیست.
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان شهریار خاطرنشان کرد: با تدابیری که پیش بینی شده امیدواریم در هشتم تیرماه با حضور پرشور مردم شهرستان شهریار شاهد انتخاب رئیس جمهور اصلح و ادامه دهنده راه شهید جمهور باشیم.

بخوانید:  چراغ سبز FDA به یک داروی استنشاقی نانویی برای عفونت‌های باکتریایی ریه