افتتاح دادگاه بخش توکهور و هشتبندی

منبع

قهرمانی در ادامه افزود : پیش از این مردم توکهور و هشتبندی باید برای دسترسی به نزدیک ترین مراجع قضایی فاصله ۶۵ کیلومتری تا میناب را طی می کردند که این مشکل با تدبیر رئیس دستگاه قضا در راه اندازی دادگاه عمومی این بخش برای همیشه مرتفع شد و مردم توکهور و هشتبندی از  نعمت عدالت آسان برخوردار شدند.

گفتنی است ؛ در این مراسم با قرائت حکم حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه، علیرضا جعفری حسنلنگی به عنوان دادرس بخش توکهور و هشتبندی معرفی شد.

مجتبی قهرمانی از مسئولین اجرایی، امنیتی و انتظامی، علماء و مردم شریف بخش توکهور و هشتبندی درخواست کرد تا دادگستری این بخش را در روند خدمت رسانی یاری کنند.

بخوانید:  تجلیل از آزاده روستای چخماقلو که 10 سال اسیر بعثی‌ها بود

وی با بیان اینکه منطقه زرخیز توکهور هشتبندی با وجود همه محرومیت‌ها از ظرفیت بسیار خوبی برای پیشرفت برخوردار است از استقرار دستگاه قضایی با افتتاح دادگاه بخش توکهور هشتبندی به عنوان امکان ویژه برای مردم این منطقه نام برد.

این مقام قضایی در ادامه افزود: توجه به مناطق محروم از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در نتیجه آن در دورترین و محروم ترین مناطق نیز امکانات فراهم شده است و مردم می‌توانند از این نعمات بهره مند شوند.

انتهای پیام

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف