افتتاح روزی یک پروژه بزرگ‎ مقیاس شهری در تهران تا پایان سال

شهردار تهران در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و آرمان‌های شهیدان گران‌قدر به ویژه سردار  حاج قاسم سلیمانی، اعیاد خجسته‌ شعبانیه و روز پاسدار را تبریک و تهینت گفت.

به گزارش خبرگزاری برنا، علیرضا زاکانی شهردار تهران در آستانه روز پاسدار با حضور در دفتر سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرا رسیدن روز پاسدار را به وی و خانواده بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

شهردار تهران در ادامه از همکاری‌های سپاه، به ویژه قرارگاه خاتم الانبیاء و بسیج با مدیریت شهری در موضوعات فرهنگی و اجتماعی در شهر تهران تقدیر و تشکر کرد.

 زاکانی با تأکید بر اینکه در راستای ایجاد فضای امید و سرزندگی در شهر و تبلور کارآمدی مدیریت جهادی، طرح «شنبه‎های افتخار و امید» در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفته است، یادآور شد: در این پویش از ابتدای شهریورماه امسال تا دهه مبارک فجر، شنبه هر هفته پروژه‎های بزرگ‎مقیاس شهرداری تهران افتتاح یا کلنگ‎زنی شد و از ابتدای دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی تا پایان سال ۱۴۰۱ نیز این روند به طور روزانه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

وی دوره جدید مدیریت شهری تهران را مبتنی بر چهار محور تحول «درون‌زا»، «روحی»، «کالبدی» و «فناورانه» عنوان کرد و گفت: رویکرد جدید مدیریت شهری بر اساس مشارکت مردم در اداره شهر و همچنین تبدیل شهرداری تهران از یک نهاد خدماتی صرف به یک نهاد خدمت‌گزار اجتماعی است.

 منبع

وی روز پاسدار را روز امیدواری مستضعفان عالم به وعده نصرت الهی دانست و این روز را به روز کسانی که شعائر انقلاب را به گوشه گوشه دنیا رساندند و قلوب پاک مستضعفان را مملو از امید ساختند، تعبیر کرد.

بخوانید:  لیگ برتری‌ها به جان هم افتادند!