افتتاح مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج در شهرستان پردیس

به گزارش خبرگزاری برنا استان تهران؛ پاسدار ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس طی نشست خبری با اصحاب رسانه بمناسبت هفته بسیج به تشریح برنامه های این هفته در شهرستان پرداخت .


آیا این خبر مفید بود؟

وی ادامه داد: رژه باشکوه خودرویی و نشست های مشترک با فرماندهان پایگاه ها و برگزاری پویش من بسیجی هستم و مسابقه کتابخوانی از دیگر برنامه هاست.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع

گرمابدری به چندین افتتاح هم در هفته بسیج اشاره کرد و اظهارداشت: آیین افتتاح مرکز فرهنگی هنری بسیج در فاز یک پردیس، افتتاح بازارچه اقتصاد مقاومتی یاس یک در شهر پردیس، سالن ورزشی شهید حجازی و مجتمع نان برکت از آن جمله است.

‌میقات الصالحین در نماز جمعه خواهد بود.

 وی گفت:  کلنگ زنی بازارچه اقتصاد مقاومتی یاس ۲ و ۳ در فازهای ۱۱ و ۸ و افتتاح دفتر حقوقی شهدا مجموعه دادگستری در هفته بسیج از دیگر برنامه های پیش رو در هفته بسیج است.

انتهای پیام/

 

برگزاری مراسم مالک اشتر با تقدیر از رده های برتر بسیج، برپایی نمایشگاه اسوه در بوستان نورالشهدا، تجمع شکوه مقاومت با حضور گردان ها و

 

گرمابدری ادامه داد: امروز بسیج در عرصه های مختلف در میدان حضور دارد چه در فعالیت های تربیتی آموزشی و چه خدمت رسانی و امنیتی مانند سیل و زلزله، بحران کرونا و حوادث اخیر آنها بدون هیچ چشم داشتی در میدان بودند.

بخوانید:  سوگواره شعر «آیه های انتظار» در سالروز شهادت امام علی(ع) برگزار شد

وی با بیان اینکه در این ۴۳ سال از بسیج همیشه بعنوان شجره طیبه یاد شده، گفت: بسیج هر روز با اقتدار تر از گذشته در میدان حضور دارد و بسیجیان ما امروز در مسیری هستند که بنیان‌گذار انقلاب بدان افتخار می‌کرد .

 

وی در مورد مرکز افرینش های فرهنگی هنری بسیج گفت: آماده سازی این مرکز ده ماه طول کشید و مجموعه در حوزه  رسانه و آموزش دوره های خبر فعالیت می کند.

سرگرد گرمابدری ادامه داد: امسال ۱۴۸ عنوان برنامه در رده های مختلف اجرا خواهد شد که ۱۴ عنوان برنامه شاخص در سطح شهرستان داریم و

خبرنگار نسا نژادزارع

وی به شعار امسال هفته بسیج اشاره داشت و گفت: شعار محوری بسیج در سال ۱۴۰۱ “بسیج خدمتگزار ملت ایران” است.