افتتاح پروژه های سلامت استان مازندران با حضور وزیر بهداشتبه گزارش خبرگزاری برنا، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در قالب شانزدهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی رییس جمهور وارد استان مازندران شد.

 در این سفر که جمعی از معاونان و مدیران ارشد وزارت بهداشت، عین اللهی را همراهی می کنند، ۵۶۰ تخت جدید بیمارستانی در سطح دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل، افتتاح می شود. 

افتتاح بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان امیرکلا، افتتاح مرکز جامع دیالیز خانم طاهره وایگانی و همچنین افتتاح دانشکده دندانپزشکی بابل، بازدید از پروژه بیمارستان ۲۸۵ تختخوابی بابلسر، پروژه مرکز درمان ناباروری حضرت فاطمه الزهرا(س) بابل و نشست با اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بابل از برنامه های وزیر بهداشت در این سفر است. 

 عین اللهی به همراه معاونان و مدیران وزارت بهداشت همچنین در نشست با اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مهمترین توانمندی ها و نیازمندی های شهرستان های تحت پوشش این دانشگاه را بررسی می کند. 

میز ارتباطات مردمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در محل معاونت بهداشت و مرکز بهداشت استان مازندران در ساری از روز گذشته با حضور نمایندگان تام الاختیار وزیر بهداشت برپا شده و تا فردا جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه، ادامه دارد. 

انتهای پیام/ منبع

بخوانید:  قبر حضرت علی اصغر (ع) دقیقا کجاست؟