افتتاح ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه در سنندج

وی با اشاره به اینکه در دهه مبارک فجر امسال پروژه‌های مختلف به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: امروز 297 میلیارد تومان و در مجموع 600 میلیارد تومان پروژه از محل منابع دولتی در شهر سنندج افتتاح می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این مجموعه در زمینی به مساحت 4 هزار مترمربع به بهره‌برداری رسیده است، عنوان کرد: در این مرکز دو نوع فرآورده CNG و بنزین با ظرفیت 104 هزار لیتر عرضه می‌شود.

جهانبخش نوکانی گفت: برای بهره‌برداری از این جایگاه 60 میلیارد تومان هزینه شده و همه دستگاه‌ها و تجهیزات داخلی بوده و 16 نفر مشغول به‌کار می‌شوند.منبع استاندار کردستان گفت: جدا از این پروژه‌ها از محل دولتی، پروژه‌های دیگر نیز با همکاری بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران به بهره‌برداری می‌رسد. خوشبختانه کارهای خوبی در استان در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ اسماعیل زارعی‌کوشا پیش‌ از ظهر امروز در مراسم افتتاح جایگاه دومنظوره سوخت در مسیر بهشت محمدی سنندج ضمن تبریک دهه مبارک فجر، ضمن قدردانی، اظهار داشت: هر خدمتی جای قدردانی دارد، این مجموعه می‌تواند در امر سوخت‌رسانی، اشتغال‌زایی و دسترسی آسان مردم تأثیرگذار باشد.

بخوانید:  پست جالب مربی برزیلی پرسپولیس در کنار علیرضا بیرانوند+ سند