افرادی که در محیط های عمومی و یا آموزشی به مقدسات توهین می کنند باید ارشاد و در صورت ادامه نیز مجازات هایی برای آنها در نظر گرفته شود.

منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، حجت الاسلام والمسلیمن «سید مصطفی موسوی اصفهانی» در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته همدان، با اشاره به اینکه باید از مسئولان اجرایی استان و دولت در مورد کمک به حل مساله بحران آب همدان و تلاش های آنان در این زمینه قدردانی کنیم ، تصریح کرد: اگر چه برای مدتی مردم و شهروندان همدانی برای بحران آب دچار نگرانی هایی شدند اما این بحران توسط مسئولان اجرایی و دولت خوب مدیریت شد و هم اینک نیز دغدغه مردم نسبت به این مساله تا حدودی مرتفع شده است.

وی امداد غیبی الهی را طی ۴۳ سال و قبل از آن یاریگر انقلاب و امام خمینی(ره) دانست و افزود: نکته ای که مقام معظم رهبری نیز به آن تاکید دارند، اطمینان به وعده الهی در قرآن کریم است که اگر خدا را یاد کنید خداوند نیز شما را یاری خواهد کرد و قدم های شما را استوار می گرداند.

بخوانید:  آجورلو و هیئت مدیره باید در دادگاه پاسخگو باشند/ فتح‌الله‌زاده هیچ درآمدی کسب نکرده است

وی اظهار داشت: جمهوری اسلامی در عین حال که محبت حداکثری را از پیامبر اکرم (ص) الهام گرفته است اما نسبت به افرادی که جسارت پیدا کردند و در محیط های عمومی و آموزشی به مقدسات، یا شخصیت های بزرگ توهین می کنند بی تفاوت نخواهد بود و مسوول آن مرکز باید در این زمینه پاسخگو باشد.

امام جمعه موقت شهر همدان افزود: ضروری است مسئولان در زمینه دیگر مشکلات و دغدغه های مردم همچون مساله گرانی ها ، تورم و بیکاری و سایر تقاضاهای بحق آنان در سطح ادارات هم خوب نظارت و رسیدگی کنند.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

افرادی که در محیط های عمومی و یا آموزشی به مقدسات توهین می کنند باید ارشاد و در صورت ادامه نیز مجازات هایی برای آنها در نظر گرفته شود.

حجت الاسلام والمسلیمن موسوی اصفهانی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: افرادی که در محیط های عمومی و یا آموزشی به مقدسات توهین می کنند باید ارشاد و در صورت ادامه نیز مجازات هایی برای آنها در نظر گرفته شود.

خطیب جمعه این هفته همدان تصریح کرد: هر مسئولی بتواند زیر مجموعه خود را نسبت به انجام وظایف محوله خوب کنترل کند و در صورت کوتاهی و سهل انگاری تذکرت لازم را به او دهد، بسیاری از مشکلات و تنگناهای مردم نیز حل خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلیمن موسوی اصفهانی گفت: گزارش های غلط و تصورات نادرستی به منافقین و ضدانقلاب و خارج نشینان داده شده که اگر آنها بیایند تمام مردم آنها را همراهی می کنند در صورتی که آنها این آرزو را به گور خواهند برد.

بخوانید:  راهنمای خرید برترین مدل‌های سرویس خواب برای شیک‌پسندان

وی بیان کرد: البته مردم و شهروندان ولایی همدان در موضوع بحران آب با سعه صدر و استقامت در برابر این مشکل بهانه به دست دشمن ندادند.

 آیا این خبر مفید بود؟


حجت الاسلام والمسلیمن موسوی اصفهانی: افرادی که در محیط های عمومی و یا آموزشی به مقدسات توهین می کنند باید ارشاد و در صورت ادامه نیز مجازات هایی برای آنها در نظر گرفته شود.


|