افزایش ارزش معاملات بورسی آذربایجان‌غربی به بیش از یک هزار و ۴۶۶ میلیارد ریال


افزایش ارزش معاملات بورسی آذربایجان‌غربی به بیش از یک هزار و ۴۶۶ میلیارد ریال

مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به معامله بیش از ۲۱۹ میلیون و ۳۸۳ هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی در این استان طی هفته گذشته، گفت: ارزش معامله‌های انجام شده در این مدت به بیش از یک هزار و ۴۶۶ میلیارد ریال رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، وحید جوادی اظهار کرد: شاخص کل بورس آذربایجان‌غربی طی هفته گذشته با ۱۳۰ هزار و ۸۱۶ واحد افزایش به یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۳۵۶ واحد رسید.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته شاخص بازار فرابورس نیز افزایش یک هزار و ۳۵ واحدی را تجربه کرد، افزود: این شاخص نیز تا پایان هفته گذشته به ۱۸ هزار و ۴۲۱ واحد رسیده بود.

مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه طی هفته گذشته در بورس استان، ۱۲ کارگزار از ۱۴ ایستگاه معاملاتی، سهام و حق ‌تقدم بیش از ۱۳۳ شرکت‌های بورسی و فرابورسی را معامله کردند، ادامه داد: در این مدت نمایندگی شرکت کارگزاری «توانا» بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با ۶۸ درصد به خود اختصاص داد.

جوادی اضافه کرد: در این مدت، صندوق سرمایه گذاری ثابت کمند با ۲۲ درصد، بیشترین ارزش کل معامله‌ها را به خود اختصاص داد و در رده نخست معاملات بورس منطقه‌ای قرار گرفت.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع