افزایش ۲ میلیارد لیتری سوخت تحویلی به نیروگاه‌ها نسبت به سال گذشته/تامین سوخت حمل و نقل با ۳۰۳ میلیون لیتر بنزین

وی به چالشی که به‌تازگی در حوزه گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) داشته‌اند اشاره و تصریح کرد: با وجود مشکلات به‌وجودآمده توانستیم سوخت بخش حمل‌ونقل را تأمین کنیم، به‌طوری‌ که هم‌اکنون و روزانه ۳۰۳ میلیون لیتر بنزین و ۸۵ میلیون لیتر نفت‌گاز تأمین شده و در عین‌ حال ۵ هزار نفت‌کش جاده‌پیما برای تأمین سوخت بخش نیروگاهی اختصاص یافته است و روزانه ۴۷ میلیون لیتر سوخت را افزون بر نفت کوره تأمین می‌کنیم.

بنزین-2


منبع

سالاری با اشاره به تمهیدهای ویژه‌ای که برای استان سیستان و بلوچستان اندیشیده شده است، تصریح کرد: برای زاهدان سهمیه نفت سفید را افزایش داده‌ایم و یک کالابرگ به سهمیه افراد اضافه کرده‌ایم، به‌تازگی هم برای نخستین بار از طریق ناوگان ریلی ۳.۵ میلیون لیتر نفت سفید به این منطقه ارسال کردیم. 

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: امسال نسبت به سال گذشته ۲ میلیارد لیتر سوخت بیشتر به نیروگاه‌ها تحویل داده شده است و به عبارتی امروز ۱۷ میلیارد لیتر سوخت بیشتر تحویل داده‌ایم.

انتهای پیام/


افزایش 2 میلیارد لیتری سوخت تحویلی به نیروگاه‌ها نسبت به سال گذشته/تامین سوخت حمل و نقل با 303 میلیون لیتر بنزین

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه ۷۵ میلیون لیتر نفت سفید در مناطقی که با مشکل روبه‌رو بودند تأمین شده است، اعلام کرد: ۹ هزار تن گاز مایع برای شرایط ویژه پیش‌بینی شده است و در این مدت هم همه نیروهای عملیاتی در آماده‌باش کامل هستند و ناوگان ما با بخش نیروگاهی ارتباط کامل دارد.

بخوانید:  ال کلاسیکوی اصفهان و تهران با 11 ستاره مشترک+ سند

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف