افزایش ۷۹ درصدی ترابری مسافران دریایی در بنادر قشم


افزایش ۷۹ درصدی ترابری مسافران دریایی در بنادر قشم

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم با اشاره به افزایش ۷۹ درصدی ترابری مسافران دریایی در بنادر قشم در هفت ماهه امسال ، گفت : از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه شش میلیون و ۴۴۷ هزار و ۴۳۲ نفر در بنادر قشم جابجا شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، علی اشتری با اشاره به رونق فعالیت‌های مسافری در بنادر جزیره قشم افزود : طی هفت ماهه امسال ترابری شش میلیون و ۴۴۷ هزار و ۴۳۲ نفر-سفر در بنادر قشم ۷۹ درصد با افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به افزایش ۱۴۴ درصدی گردشگری دریایی در هفت ماهه سال جاری در مسیر قشم بیان کرد: مجموع مسافران ترابری شده در هفت ماهه سال گذشته ۳ میلیون و ۵۹۷ هزار و ۳۹۹ نفر بوده است.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم اضافه کرد : طی این بازه زمانی همچنین تردد ۱۳ هزار و ۲۶۹ فروند شناور به جزیره قشم به ثبت رسید که از این تعداد، ۴۷۸ فروند شناور بالای هزار تن و ۱۲ هزار و ۷۹۱ فروند شناور زیر هزار تن بوده است.

گفتنی است ؛ هشت اسکله گردشگری در مناطق شیب دراز ، کندالو ، هنگام ، لافت ، گورزین ، سهیلی ، طبل و گوران در شهرستان قشم فعالیت می‌کنند. این شهرستان ۲۵ اسکله مسافری ، تجاری و گردشگری دارد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع