امثال محمد عمری سرمایه‌های پرسپولیس هستند/ تیم‌های پایه می‌توانند آینده باشگاه را تامین کنند


زارعی در خصوص وضعیت تیم بزرگسالان گفت: شرایط بسیار خوب است. تیم  در حال حاضر در صدر جدول قرار دارد و با ارائه بازی های با کیفیت روند حرکتی خوبی را دارد و باید به این دلیل به گل محمدی و کادر فنی تبریک گفت. 


بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اعتماد به جوان‌ها و بهره‌گیری از نیروهای مستعد تیم‌های پایه می‌تواند پرسپولیس را برای سال‌های آتی از نظر نیروی انسانی به خوبی تامین کند.

مربی تیم نوجوانان در مورد حضور تعدادی از بازیکنان رده پایه پرسپولیس در تیم بزرگسالان خاطرنشان کرد: این موضوع یک اتفاق خوب برای تیم های پایه و بازیکنانی که در این تیم ها حضور دارند، محسوب می شود. اگر این شرایط حفظ شود و این نفرات بتوانند جواب خوبی به اعتماد گل محمدی و مربیان بزرگسالان بدهند، بازیکنان رده های سنی پایه پرسپولیس در سال های آینده  حرف های  زیادی  برای گفتن دارند. همه امیدوار هستیم نفراتی مانند محمد عمری و بازیکنان جوان دیگر که به تیم بزرگسالان می رسند، بتوانند این روند خوب را حفظ  کرده و آن را ادامه دهند. بازیکنی مثل محمد عمری با رقم پایین از تیم های پایه به رده بزرگسالان رسیده اما در حال حاضر  در ایران همه او را می شناسند و نامش را بر سر زبان می آورند. امثال محمد عمری جزو سرمایه های باشگاه هستند و می توان به آنها اعتماد کرد.

منبع

انتهای پیام// 

مسعود زارعی: امثال محمد عمری سرمایه‌های پرسپولیس هستند/ تیم‌های پایه می‌توانند آینده باشگاه را تامین کنند

مسعود زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در مورد پیروزی اخیر نوجوانان در دربی سرخابی‌ها اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم با تدابیر آقای آشوبی و زحمات کادر فنی سه امتیاز مهم را بگیریم و از این بابت خوشحال هستیم. خدا را شکر روند تیمی ما خوب بوده با زحماتی که آقای خلیلی و کادر فنی می کشند توانستیم انتظارات را برآورده کنیم. 

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف