امدادگران هلال احمر و نیروهای جهادی بهترین همیار پلیس در طرح نوروزی بودند

سرهنگ مقدم نیا نماینده قرارگاه پلیس راه استان در این مراسم اظهارداشت: امروز در هر لباسی که باشیم مهمترین رسالت ما خدمت بی منت به مردم است و پلیس در کنار نیروهای هلال احمر و سایر نیروهای مردمی و جهادی توانست نوروز کم حادثه ای را محقق کند.

IMG-20220510-WA0017

انتهای پیام

وی برگزاری جشنواره فیلم و عکس بشردوستی در موضوع خدمات بشردوستی و امدادی در طرح و پیشگیری از اعتیاد با برپایی میزهای مشاوره را نیز از دیگر اقدامات سازرمان جوانان جمعیت هلال احمر استان در تعطیلات نوروزی اعلام کرد.

photo_2023-04-03_20-18-02

سرهنگ مقدم نیا افزود: سال گذشته در کاهش سوانح جاده ای رتبه برتر کشور را کسب کردیم و امسال هم توانستیم با همکاری همه دستگاههای امدادی و مرتبط .و همکاری رانندگان روند کاهش سوانح را تجربه کنیم.

وی اضافه کرد: با اجرای طرح «بهرقت» اعضای جمعیت هلال احمر برای مشارکت در اگاه سازی رانندگان در رفتارهای ترافیکی و کاهش سوانح وارد کار شدند اقدام شد.

وی اضافه کرد: به همه جوانان داوطلب هلال احمر دست مریزاد و خسته نباشید می گوییم و قدردان همه کسانی که داوطلبانه وارد خدمت رسانی شده اند هستیم.

photo_2023-04-03_20-17-31

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ مراسم اختتامیه بیست و سومین طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی با شعار«جوانان هلال سفیران سلامت و نشاط اجتماعی» عصر دوشنبه با حضور حسین خوئینی سرپرست جمعیت هلال احمر استان، سرهنگ مهدی مقدم نیا کارشناس اداره عملیات و نماینده قرارگاه پلیس راه استان، چگینی، فصیحی رامندی و خانم تقوی عضو شورای شهر در محل میدان مینودر ورودی شهر قزوین برگزار شد.

بخوانید:  استفاده Chat GPT یک مرد چینی را روانه زندان کرد

در ادامه فرج الله فصیحی رامندی عضو شورای اسلامی شهر قزوین هم گفت: وظیفه خود می دانم از تلاش بی منت و صادقانه شما امدادگران در تعطیلات نوروزی تشکر کرده و قدردان شما باشیم.

سلیمانی یادآورشد: همچنین در طرح «سلامت گر سفر» خدمات ایستگاه ایمنی و سلامت با راهنمایی مسافران در استقرار در نقاط ایمن و خدمات امدادی و خدمات پزشکی و بهداشتی ارائه شد و با تشکیل تیم های سحاب از تخریب محیط زیست جلوگیری شد. 

وی بیان کرد: امسال نیروهای جهادی و هلال احمر به صورت رایگان و در راه رضای خدا وارد مشارکت در اجرای طرح نوروزی با پلیس راه شدند و با اعتقاد به کارهای خداپسندانه به مردم خدمت کردند که بسیار ارزشمند است.

وی اظهارداشت: مشاوره های شما در کاهش آسیب های اجتماعی نیز بسیار ارزشمند بود و افتخار می کنم امروز عضو افتخاری جمعیت هلال احمر شوم و در کنار شما بتوانم خدمت صادقانه بیشتر به شهروندان ارائه کنم.

وی اظهارامیدواری کرد با ارتقای مهارت و آگاهی رانندگان و توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی همچنان مسیر کاهش سوانح جاده ای در کشور و استان تداوم یابد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع photo_2023-04-03_20-16-51

در ادامه سینا سلیمانی عضو فعال سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: با استقرار پست های ثابت سحر برنامه های سرگرمی، خدمات دوستدارکودک و کمک های امدادی و مارپله زلزله به کودکان آموزش داده شد.


آیا این خبر مفید بود؟

فصیحی رامندی بیان کرد: بهترین انسانها کسانی هستند که منفعت بیشتری به مردم برسانند و شما امدادگران در ردیف بهترین افرادی هستید که در کاهش آلام بشری نقش مهمی دارید.

بخوانید:  پاپ از ترس خود نسبت به هوش‌‌مصنوعی خبر داد

نماینده قرارگاه پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: تذکر شما امدادگران برای بستن یک کمربند شاید توانسته جان یک انسان یا چند نفر را نجات دهد که محسوس نبود اما در نزد خداوند محفوظ است.

photo_2023-04-03_20-17-35