امروز جمهوری اسلامی ایران به قدرت بالنده‌ای تبدیل شده است

وی اضافه کرد: طبق حجت الهی این قوم برگزیده توسط امام رضا (ع) برای انجام این ماموریت بزرگ آماده می شوند و با تدفین پیکر امام هشتم (ع) در این خطه ماموریت بزرگ به ایرانیان سپرده و مشهد طلایه دار این رخداد عظیم در آخر الزمان شد.

منبع

وی ادامه داد:وقتی مسلمانان صدر اسلام بعد از بعثت نبوی از صراط مستقیم ولایت علوی و الهی خارج و گرفتار فتنه و خیانت شدند، مسیر تاریخ دگرگون شد و حجت های الهی برای صیانت از هویت اسلام ناب فداکاری کردند که اوج آن در عاشورا به تصویر کشیده شد.

حاج علی اکبری افزود: پیامبر اکرم (ص) نیز با سلمان این آینده را معرفی کرد و فرمودند هموطنان سلمان کسانی هستند که این کار را به سرانجام خواهند رساند و مسیر دیگری پیش روی تاریخ تعریف شد که باید چشم امید برای آینده به ایران باشد.

وی اضافه کرد: امروز در مرزهای دانش جهانی حرکت می کنیم و در زیرساختهای امنیتی از مرحله بازدارندگی گذشته ایم و به مرحله ضربه اول رسیده ایم و در تحولات روحی، فرهنگی و ایمانی با سرعت در مسیر قوی شدن حرکت می کنیم.
آیا این خبر مفید بود؟

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور: امروز جمهوری اسلامی ایران به قدرت بالنده‌ای تبدیل شده است

امام جمعه موقت تهران و رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت:انقلاب اسلامی ملت ایران را از بردگی به حریت رساند و این نهضت بزرگ خاری در چشم دشمنان است و با گذشت ۴۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، هر سال این قله رفیع تر و عرتمندتر می شود.

بخوانید:  درب چوبی امامزاده ابراهیم بابلسر ثبت ملی شد

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: آغاز جریان انقلاب از مشهد، درخشش مردم این سرزمین در جریان قیام گوهرشاد در برابر بی عفتی و جریان رضاخانی و این که مشهد محیط شنیدن صدای آذرخش انقلاب اسلامی یعنی نواب صفوی شد نشان داد در این منطقه اتفاقات بزرگی در حال رخ دادن است و حرم مطهر به نقش آفرینی ویژه خود می پردازد.

حاج علی اکبری افزود: در عمق ساختار شخصیتی ملت ایران اتفاقات بزرگی در حال رخ دادن است تا برای روز بزرگ ظهور همه چیز فراهم شود.

انتهای پیام/

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در حرم مطهر رضوی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران به قدرت بالنده ای تبدیل شده است که هر روز قوی و قوی تر می شود.

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: قرآن کریم نیز بشارت داد جماعتی سازمان یافته و دارای هویت توحیدی و ایمانی به میان خواهند آمد و زمینه را برای تحقق وعده الهی و ظهور حضرت مهدی (عج) فراهم می کنند.

رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت:خط اسلام ناب محمدی و علوی باید به عنوان راهبرد اساسی در میان ملت ایران دنبال و خون و پوست و استخوان این ملت باید با آل پیغمبر متحد شود تا ملت ایران زمینه ساز زمینه ظهور امام زمان (عج) شوند.