امکان پرداخت حق بیمه اختیاری غیرحضوری دراپلیکیشن تامین اجتماعی

برای استفاده از این اپلیکیشن؛ دارا بودن حساب کاربری در سامانه خدمات غیرحضوری تأمین‌اجتماعی به آدرس es.tamin.ir الزامی است.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟


|

به گزارش خبرگزاری برنا؛سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد: اپلیکیشن “تامین من” تنها برنامه کاربردی مورد تأیید سازمان تأمین‌اجتماعی برای ارائه خدمات غیرحضوری به مخاطبان این سازمان است که از سوی این سازمان برای نصب روی تلفن‌های هوشمند طراحی شده و در دسترس قرار گرفته و بهره‌گیری از خدمات آن، کاملاً رایگان است.

منبع

براساس این گزارش خدمات جدیدی که در نگارش جدید به خدمات غیرحضوری قابل ارائه در برنامه کاربردی “تأمین‌من” اضافه شده‌، شامل، اضافه شدن امکان دریافت کد رهگیری در سرویس نسخه الکترونیک؛ انعقاد و پرداخت حق بیمه اختیاری؛ مشاهده و اعتراض به گزارشات بازرسی کارگاهی (ویژه کارفرمایان)؛ ثبت اعتراض به بدهی و پیگیری آخرین وضعیت اعتراض (ویژه کارفرمایان) و ثبت درخواست رسیدگی به بدهی قطعی ماده 16 (ویژه کارفرمایان) است.


این برنامه کاربردی بیش از یک میلیون کاربر فعال دارد که این برنامه را از فروشگاه‌‌های مجازی و نیز از سایت سازمان تأمین‌اجتماعی دریافت و روی گوشی خود نصب کرده و از طریق این برنامه، از خدمات غیرحضوری سازمان تأمین‌اجتماعی استفاده می‌کنند.

بخوانید:  کالاهای شرکت بهره‌برداری مترو شناسنامه‌دار می‌شوند

امکان پرداخت حق بیمه اختیاری غیرحضوری دراپلیکیشن تامین اجتماعی نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف