امیدوارم در ریاض نتیجه مناسب را کسب کنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خاطرنشان کرد: میزبانی الهلال تاکنون خوب بوده است، سفیر ایران در عربستان و مقامات عربستان استقبال خوبی کردند؛ الهلال در نامه‌ای تشکر خود از میزبانی سپاهان را اعلام کرد و امیدواریم با دست پر از ریاض برگردیم.

وی در مورد جدایی محمد قربانی گفت: اقدامات تیم با مورایس هماهنگ می‌شود، هیچ کسی حق تصمیم‌گیری در مورد مسائل فنی تیم را ندارد و این انتقال با نظر مورایس بوده و امیدواریم گزینه‌های مورد نظر مورایس را برای سپاهان جذب کنیم؛ این انتقال از لحاظ رقم بسیار مناسب بود و برای رضایت‌نامه یک میلیون یورو به سپاهان پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین سعی می‌کنیم مشکلات ورزشگاه نقش‌جهان برای هواداران را با همکاری مقامات اصفهان حل کنیم.

مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پایان گفت: اظهارنظرهایی زیادی در فضای مجازی وجود دارد اما اظهارنظر سرمربی تیم به عنوان متخصص خبره واجب‌الامر است، با احترام به هواداران، نظر سرمربی مهم است، اگر بازیکنی روز بدی داشت، بازهم از وی حمایت کنند، هر بازیکن ممکن است روز خوب یا بد داشته باشد، همه بازیکنان با تمام وجود برای تیم تلاش می‌کنند.
انتهای پیام منبع

نیکفر یادآور شد: باشگاه سپاهان حرفه‌ای است و خرید و فروش بازیکن نیز جزیی از این اصول حرفه‌ای است، آفرهایی برای بازیکن‌های دیگری داریم اما اقدام دیگری برای فروش بازیکن تا پایان فصل نخواهیم داشت؛ هر تصمیمی برای تیم فوتبال با نظر سرمربی خواهد بود.

وی ادامه داد: همه آمادگی کاملی دارند، تلاش کردیم امکانات را فراهم کنیم، بازیکنان انگیزه بالایی دارند تا دل مردم را شاد کنند، هواداران در بازی رفت حضور پیدا کرده و از تیم حمایت کردند، استقبال خوبی از سپاهان شد و امیدواریم بتوانیم با کسب نتیجه خوب، قدردان هواداران باشیم.

بخوانید:  نشست معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و مسؤولان استان اردبیل

نیکفر تصریح کرد: سپاهان از نظر بودجه تیم بسیار پایین‌تری از الهلال است اما از نظر توانایی‌های فنی در زمین چیزی کم نداشت، سپاهان فرصت‌های خوبی ایجاد کرد و امیدوار هستیم در ریاض نتیجه مناسب را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، منوچهر نیکفر مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در حاشیه تمرین تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: امیدواریم بازی خوبی از دو تیم الهلال و سپاهان ببینیم و امیدوارم سپاهان فرصت‌هایی که در بازی خانگی از دست داد و تیم برتر میدان بود، را در این بازی خوشحال کنیم و صعود کنیم.