امیدوارم صدرنشینی پرسپولیس تداوم داشته باشد/ بدنسازی سرخ‌پوشان خوب بوده است

علیرضا محمد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به وضعیت پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس استارت موفقی را در لیگ برتر داشت. اگرچه در دو بازی اول دو تساوی برای این تیم به دست آمد اما رفته رفته با جا افتادن مهره ها و تکمیل تیم با جذب بازیکنان جدید، شرایط بهتر شد و این تیم توانست پیروزی های خوبی را به دست آورد. آیا این خبر مفید بود؟


امیدوارم صدرنشینی پرسپولیس تداوم داشته باشد/ بدنسازی سرخ‌پوشان خوب بوده است

مدافع سابق پرسپولیس گفت: امیدوارم صدرنشینی پرسپولیس با غلبه بر تراکتور تداوم داشته باشد.

مدافع سابق پرسپولیس در مورد ساختار دفاعی این تیم در فصل جدید تاکید کرد: جذب علیرضا بیرانوند که به نظر من بهترین دروازه بان آسیا و ایران است اتفاق خوبی بود که در این فصل برای پرسپولیس رقم خورد. با حضور بیرانوند ساختار دفاعی پرسپولیس از نظر کمی و کیفی وضعیت مطلوب تری را به دست آورده و این تیم مشکلات فصل قبل را در بحث دفاع و گل خوردنش ندارد. این در حالی است که با جذب مرتضی پورعلی گنجی نیز بازیکن با تجربه دیگری به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شد که نقش موثری در شرایط خوب این هفته های روزهای پرسپولیس دارد.


وی در ادامه افزود: در حال حاضر پرسپولیس به لحاظ کمی و کیفی در بهترین شرایط به سر می برد. بازیکنان این تیم توانستند کم کم خود را به شرایط ایده آل برسانند و و شرایط روحی و روانی تیم نیز مطلوب است و همه این عوامل دست به دست هم داده تا تیم وضعیت خوبی را در 6 هفته اول فصل داشته باشد.

بخوانید:  ایران حملات رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کرد

منبع


|