امیدوارم عطایی برای رفتارش دلیل منطقی داشته باشد/ به دنیای مربیگری ورود می‌کنم


شهرام محمودی: امیدوارم عطایی برای رفتارش دلیل منطقی داشته باشد/ به دنیای مربیگری ورود می‌کنم

بازیکن سابق والیبال گفت: امیدوارم عطایی برای رفتارش دلیل منطقی و قانع کننده داشته باشد.

شهرام محمودی، بازیکن سابق تیم ملی والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص شرایط این روزهایش پس از خداحافظی از دنیای ورزش قهرمانی اظهار داشت: با توجه به مصدومیت کهنه‌ای که داشتم صلاح را بر این دیدم که از دنیای ورزش قهرمانی به عنوان یک والیبالیست فاصله بگیرم اما در این مدت کلاس‌های مربیگری را شرکت کردم و هدفم این است که اگر شرایط مهیا باشد فصل آینده به عنوان مربی در کنار والیبال باشم.

پشت خط زن سابق تیم ‌ملی در پاسخ به این سوال که آیا هدفتان این است که در لیگ ایران مربیگری کنید؟ گفت: بستگی به پیشنهادات دارد و اینکه آن زمان شرایطم به چه شکل باشد. امسال هم پیشنهاد داشتم ولی دوست داشتم سال آینده به طور جدی وارد این حرفه شوم. هنوز نمیدانم چه تصمیمی خواهم گرفت ولی طبیعتا هر پیشنهادی که معقول باشد به ویژه از نظر کیفیت لیگ در اولویتم خواهد بود.

شهرام محمودی با اشاره به مسابقات لیگ فصل جاری اضافه کرد: بخاطر دارم زمانی که من بازیکن بودم واقعا لیگ خوبی داشتیم و حتی چهار تیم نخست جدول توانایی این را داشتند که با بهترین تیم‌های جهان بازی کنند ولی حالا تعداد زیادی از ستاره ها از لیگ ایران رفتند حالا یا خداحافظی کردند و یا لژیونر شدند. البته لیگ امسال هم بازیکن جوان خوبی دارد ولی چون خیلی دنبال کننده بازی‌ها نیستم نمی‌توانم نظر دقیقی بدهم.

وی افزود: متاسفانه نمی‌دانم چرا لیگ ما اینگونه شده است. لیگ به مدت طولانی تعطیل می‌شود و حالا هم قرار است دو بازی در هفته باشد که حتما برای بازیکن خیلی خطرناک است. بدون شک شاهد آسیب دیدگی‌های زیادی خواهیم بود، باشگاه‌ها هرچه هزینه کردند متضرر خواهند شد و حالا سوالی که به وجود می‌آید این است که چه کسی پاسخگوی این وضعیت خواهد بود. واقعا سالم و آماده نگه داشتن بازیکن در این شرایط بسیار دشوار است.

بازیکن سابق والیبال همچنین گفت: من ارادت خاصی به آقای عطایی دارم و شاگردشان بودم اما آنچه که دیدیم و در موردش شنیدم اتفاق خوبی نبوده، درست است که از قدیم گفتند چوب معلم گل است ولی من بشخصه هیچ وقت این رفتارها را نمی‌پسندم امیدوارم که آقای عطایی هم برای این رفتارشان دلیل منطقی داشته باشند.

محمودی در پایان در مورد شرایط تیم‌ ملی و شانس کسب سهمیه المپیک گفت: خوشبختانه تیم جوان و خوبی داریم و عطایی هم از نظر فنی مربی خوبی است برای این تیم. فکر می‌کنم از دو طریق می‌توانیم سهمیه را به دست بیاوریم یکی از طریق رنکینگ است و دیگری هم از طریق مسابقات انتخابی اما ما در آسیا یک‌ رقیب جدی داریم که ژاپن در همه این سال‌ها به خوبی سرمایه‌گذاری کرده و طبیعتا نباید آنها را دست کم بگیریم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

انتهای پیام// 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع