امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود/ استقلالی‌ها من را یاد مسابقه خرگوش و لاک پشت انداختند!

وی در ادامه گفت: عده‌ای می گویند ساپینتو را نگه داریم، عده ای دیگر مخالف هستند در حالی که این مساله به هیچ کدام ما ربطی ندارد، ما فقط طرفدار این تیم هستیم‌. باید یک کمیته فنی قوی تشکیل شود و آنجا تصمیم‌گیری شود. اگر بخواهند او را نگه دارند باید شروطی را برای او تعیین کنند، امسال او در ۷ دیدار روی نیمکت تیم حضور نداشته است و بزرگترین ضرر را به استقلال زده که ما امروز با اختلاف امتیاز اندک جام را از دست بدهیم.

انتهای پیام/

وی ادامه داد: من با ساپینتو زاویه دارم اما مخالف او نیستم. ساپینتو اگر برخی از کارها را انجام نمی‌داد، مثلا چندین بازی را محروم نمی‌شد، استقلال کمتر آسیب می‌دید. مشکلی که استقلال امسال داشت این بود که با خودش دعوا داشت وگرنه بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و حقشان بیش از این بود. البته من گفته بودم که برنده دیدار دربی قهرمان است و امیدوارم که پرسپولیس قهرمان شود چون باید یا استقلال قهرمان شود یا پرسپولیس، تا فوتبال ما به رشد برسد.

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا، در خصوص عملکرد استقلال در لیگ جاری اظهار داشت: استقلال امسال نوسان زیادی داشت، در دیدار برابر مس رفسنجان بازیکنان خیلی خوب عمل کردند و خیلی زحمت کشیدند. استقلالی‌ها من را یاد مسابقه خرگوش و لاک پشت انداختند! آنها دیر متوجه شدند که می‌توانستند قهرمان هم بشوند! 


|

منبع

روشن در پایان در خصوص حضور اصغر حاجیلو در آکادمی استقلال گفت: او از زحمت‌کشان این باشگاه بوده ان‌شاالله که موفق شود و امیدوارم حرفی که همیشه می‌زنم را اجرا کند یعنی از باشگاه بودجه بگیرد و به مربیان حقوق بدهد تا آنان دنبال پول هایی که از پدر و مادرها می‌گیرند، نباشند.

پیشکسوت استقلال در رابطه با تاثیر اشتباهات داوری در نتایج تیم‌ها خاطرنشان کرد: به این که اشتباهات داوری عمدی است، اعتقادی ندارم. سال‌ها پیش در جام جهانی برای حریفان ما ۴ پنالتی گرفتند، هیچ تیمی در تاریخ دیدارهای جام جهانی در دو دیدار ۴ پنالتی نداشته و ما از این جهت رکورددار هستیم و این را هم از داوران آن زمان داشتیم. داور اشتباه می‌کند، شاید داوران قبل از انقلاب اشتباهات بیشتری نسبت به الان داشتند ولی نمی‌توان نتایج را به گردن داوران انداخت به قول رایکوف باید توپ را وارد دروازه کرد و برنده بیرون آمد. اگر داور چه سهوی و چه عمدی اشتباه کرد شما باید کار خودتان را انجام دهید و از زمین خارج شوید.