امیرحسین رحیمی با قید وثیقه آزاد شد

منبع

روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان البرز اعلام کرد: امیرحسین رحیمی با قید وثیقه آزاد شده است و دادگاه با توجه به تکمیل تحقیقات مقدماتی در دادسرا، ضمن تعیین وقت رسیدگی، با اخذ تامین متناسب دستور آزادی را صادر کرد و متهم در حال حاضر آزاد شده است.

با توجه به اخباری که در برخی رسانه‌ها در خصوص یکی از بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر در شهرستان فردیس به نام «امیر حسین رحیمی» منتشر شده است، روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان البرز اعلام کرد: امیرحسین رحیمی در صحنه اغتشاشات شهرستان فردیس در حالی که کوکتل مولوتوف به همراه داشته از سوی یکی از ضابطان دادگستری دستگیر شده و به کانون اصلاح و تربیت شهید کچویی منتقل شده است و شایعه زندان رفتن وی صحت ندارد. متهم در جلسات متعدد تحقیق که در روزهای مختلف از سوی مقامات قضایی از وی انجام شد به دفعات نزد مقام قضایی اظهار داشته که چندبار در اغتشاشات حضور داشته و در برخی موارد هم تصاویری از حضور خود گرفته و ارسال می‌کرده است.


به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، طبق اعلام دادگستری استان البرز امیرحسین رحیمی در صحنه اغتشاشات شهرستان فردیس کوکتل مولوتوف به همراه داشته و اقدام به آتش زدن خیابان و تحریک مردم کرده است.


آیا این خبر مفید بود؟


پرونده پس از تکمیل تحقیقات، منتهی به صدور قرار جلب دادرسی و کیفرخواست شده و جهت رسیدگی به دادگاه اطفال و نوجوانان ارجاع شده است. دادگاه با توجه به تکمیل تحقیقات مقدماتی در دادسرا، ضمن تعیین وقت رسیدگی، با اخذ تامین متناسب دستور آزادی را صادر کرد و متهم در حال حاضر آزاد شده است.

بخوانید:  افزایش تورم تاثیر مستقیم بر رشد آسیب‌ها و جرائم دارد


|

امیرحسین رحیمی با قید وثیقه آزاد شد