امیرعبداللهیان در جریان آخرین وضعیت حجاج ایرانی قرار گرفت

وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت،ضمن تبریک عید سعید قربان، در خصوص آخرین وضعیت حجاج ایرانی بیت الله الحرام و مناسک حج آنها کسب اطلاع کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این گفتگوی تلفنی با ابراز خرسندی از انجام شایسته و بدون مشکل مناسک حج برای حجاج کشورمان و دیگر حجاج بیت الله الحرام، در جریان آخرین وضعیت حجاج کشورمان در سرزمین وحی قرار گرفت.

 حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه با ابراز رضایت از عملیات حج و انجام مناسک تا حال حاضر، آخرین وضعیت و شرایط مربوط به حجاج کشورمان و همچنین برخی پیشنهادات برای انجام بهتر و آسان تر اعمال و مناسک حج ازسوی حجاج بیت الله الحرام در سال‌های پیش رو را مطرح و ابراز امیدواری کرد که مورد توجه قرار گیرد.

امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، با قدردانی از تلاش دست اندرکاران بعثه حج جمهوری اسلامی ایران و همکاری سفارت کشورمان در ریاض و سرکنسولگری در جده، 

منبع

بخوانید:  سهم ویژه یک اسپانیایی در موفقیت پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری برنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت،ضمن تبریک عید سعید قربان، در خصوص آخرین وضعیت حجاج ایرانی بیت الله الحرام و مناسک حج آنها کسب اطلاع کرد

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف