انتخابات مرحله دوم در گنبدکاووس با مراقبت لازم انجام می شود

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان ، حمیدرضا بهمنی نژاد رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان در جلسه مشترک مسئولین برگزار کننده مرحله دوم انتخابات که با حضور استاندار محترم استان برگزار شد گفت: انتخابات مرحله دوم در ۲۱ اردیبهشت ماه با دقت و مراقبت لازم در بیش از ۲۰۰ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه گنبد کاووس برگزار خواهد شد. 

یادآور می شود استان گلستان دارای ۶ حوزه انتخابیه بوده که در مرحله اول، منتخبین مردم در ۵ حوزه انتخابیه مشخص گردیده و در حوزه انتخابیه گنبد کاووس به دلیل عدم کسب حداقل بیست درصد از کل آراء توسط هیچ یک از نامزدها، انتخابات در این حوزه با رقابت بین دو نفر از نامزدهای راه یافته به مرحله دوم در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/منبع

وی تاکید کرد: کسانی که در مرحله اول در هیچ یک از حوزه های انتخابیه رأی نداده باشند نیز می توانند در مرحله دوم انتخابات شرکت کنند. 

بهمنی نژاد در همین رابطه افزود: براساس تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون انتخابات، کلیه رأی دهندگان مرحله دوم منحصراً در حوزه انتخابیه ای که در مرحله اول انتخابات رأی داده اند شرکت خواهند نمود .

بهمنی نژاد در ادامه افزود: تمهیدات لازم به منظور برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم پیش بینی گردیده که در همین رابط جلسه با نامزدهای راه یافته به مرحله دوم و همچنین نشست با  ائمه محترم جمعه و علمای شهرستان و برنامه های مختلف آموزشی و توجیهی در دستور کار قرار دارد. 

بخوانید:  آشنایی با آب درمانی و مزایای آن برای سلامتی