انتخابم به عنوان بهترین کوراش‌کار دنیا غیرقابل‌باور بود/ هدفمان درخشش در میادین بین‌المللی است

فاطمه برمکی در واکنش به این انتخاب در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار داشت: خیلی خوشحالم و احساس غرور می‌کنم. ابتدا برایم رسیدن به چنین جایگاهی غیرقابل باور بود اما وقتی جدی‌تر به این ماجرا نگاه کردم دیدم که اتفاقا چنین عنوانی می‌توانست تا حدی آن همه زحماتی در که این سال ها کشیدم را جبران کند. حالا با خودم می گویم چرا که نه؟ وقتی 15 سال بی‌وقفه تلاش کردم و شبانه روز در اردو و مسابقه بودم این بهترین پاداشی بود که می‌توانستم در این سال ها به دست بیاورم.


دارنده مدال طلای جهان و آسیا در مورد واکنش اطرافیانش نسبت انتخابش به عنوان برترین کوراش‌کار زن جهان تاکید کرد: ورزش زنان به دلیل محدودیت هایی که در رابطه با پخش مسابقاتش دارد بین مردم کمتر شناخته شده اما برایم جالب بود که پس از رسانه‌ای شدن این خبر بازخوردهای خوبی گرفتم و پیام تبریک‌های زیادی را دریافت کردم.

منبع

قهرمان جهان افزود: امیدوارم از نظر مالی روزهای خوبی در انتظار ورزشکاران باشد من بشخصه هیچ درآمدی از این رشته به عنوان ورزشکار ندارم نه حقوقی است و نه پاداش چشمگیری البته گمان می کنم کل ورزش در ایران همین باشد و فقط از نظر مالی می‌توان به فوتبال نگاه متفاوتی داشت.

بخوانید:  اینگونه به مریخ می‌روند!

فاطمه برمکی گفت: انتخابم به عنوان بهترین کوراش‌کار جهان زن برایم غیرقابل‌باور بود.


خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف