انتصاب مدیرجدید شعب بانک رفاه کارگران لرستان

بهروز بالاوندیرئیس جدید شعب استان لرستان نیز ضمن تشکر از مدیرعامل بانک بابت حسن اعتماد وی و نیز با تشکر از خدمات تمام مدیران سابق استان که برای  لرستان زحمت کشیدند، با ارائه برنامه‌های خود، از مدیران و روسای شعب خواست: برای تحقق انتظارات مدیرعامل و ارتقای جایگاه استان بیش از پیش تلاش کنند.


آیا این خبر مفید بود؟

عزیز اله رحمتی منفردرئیس سابق امور شعب استان  لرستان  نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد 40 ماهه خود در بانک رفاه کارگران استان  لرستان با تقدیر از همراهی و همدلی همکاران، برای رئیس جدید امور شعب استان آرزوی موفقیت کرد.

مدیر امور ناحیه 3افزود: روسای شعب و همکاران بایستی عملکرد خود را معطوف به ارائه کلیه خدمات بانکی به مشتریان نمایند و صرفاً به پرداخت تسهیلات به‌عنوان تنها خدمت بانکی به مشتریان بسنده نشود تا در پرداخت تسهیلات و ارائه خدمات بانکی هوشمندانه رفتار گردد.

 

مدیر امور ناحیه سه بانک رفاه در این مراسم گفت: دو سرمایه اصلی در بانک وجود دارد که می‌توان به مشتریان و دیگری سرمایه انسانی اشاره کرد که در حوزه مشتری‌مداری همکاران ما باید حرف اول را بزنند.

پناهنده بر ضرورت توجه به نیازهای مشتریان بانک، همچنین جذب منابع ارزان‌قیمت، توسعه درآمدهای مشاع و غیر مشاع، افزایش صدور ضمانت‌نامه و تسهیلات خرید دین را ازجمله اولویت‌های اجرایی برنامه‌های عملکردی برشمرده و تصریح کرد: تفاهم‌نامه‌های منعقده بایستی بر محور سنجش منابع و نیازها و توسعه‌بخشی در بخش‌های اقتصادی تهیه و تنظیم گردد.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

بخوانید:  قیمت نفت برنت به ۹۶ دلار و ۳۰ سنت رسید