انتقادی به پرسپولیس وارد نیست/ اسماعیلی‌فر فراتر از انتظار بود

هافبک اسبق پرسپولیس در ادامه اشاره‌ای به عملکرد خوب دانیال اسماعیلی فر در این دیدار داشت و افزود: به نظرم دانیال اسماعیلی فر از همه بازیکنان جدید بهتر عمل کرد و به نوعی فراتر از انتظارها ظاهر شد. عملکرد خوب اسماعیلی فر در این دیدار باعث شد سمت راست پرسپولیس تبدیل به یکی از نقاط قوت این تیم شود.  سعید صادقی  و گولسیانی نیز در این بازی خوب بودند ولی همانطور که گفتم این نفرات به هماهنگی بیشتری با تیم نیاز دارند.

شافعی درباره عملکرد مهره های جدید پرسپولیس که در دیدار به میدان رفتند به خبرنگار برنا گفت: بازی برای پرسپولیس شرایط خاصی دارد و مسئولیت سنگینی برای بازیکنان به خصوص بازیکنان جدید ایجاد می کند. با این وجود به نظر من مهره های جدید در بازی اول عملکرد خوبی داشتند و نشان دادند جزو بهترین های ایران بودند که به پرسپولیس پیوسته اند. در مورد این بازیکنان باید کمی صبر کرد تا بتوانند خودشان را با سایر نفرات تیم هماهنگ کنند.  این تیم چند هفته ای به زمان نیاز دارد تا هماهنگی های لازم را به دست آورد و بتواند بهترین نمایش را از خود ارائه دهد.

محمود شافعی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی پرسپولیس  در اصفهان برابر ذوب آهن در هفته اول رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: دو تیم اولین بازی خود را برگزار کردند. با توجه به اینکه در حال حاضر تیم ها از دوران بدنسازی خارج شده اند، پرسپولیس و ذوب آهن در این دیدار شرایط بدی نداشتند و در طول مسابقه شاهد بازی خوب و جان‌داری از دو تیم بودیم. پرسپولیس در این بازی موقعیت های خوبی را برای گلزنی داشت اما دفاع فشرده ذوب آهن باعث شد که برتری پرسپولیس در این دیدار با گل کامل نشود.

بخوانید:  تصفیه خانه فاضلاب پردیس تا 6 ماه آینده آماده و تحویل خواهد شد
انتقادی به پرسپولیس وارد نیست/ اسماعیلی‌فر فراتر از انتظار بود

شافعی در خصوص دیدار این تیم برابر فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر گفت: فولاد تیم خوب و پرمهره ای است و در فصل نقل و انتقالات نیز نفرات خوبی را به خدمت گرفته است. این تیم در حال حاضر تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و به همین دلیل با توپ پر فصل جدید را  آغاز کرده است. به نظرم بازی پرسپولیس و فولاد یکی از جالب ترین و پرهیجان ترین بازی های این فصل خواهد بود.

66

خبرنگار: سمیه قدیری

وی در ادامه اشاره‌ای به 10 نفر شدن حریف در این دیدار داشت و تاکید کرد: زمانی که تیم 10 نفره می شود بازی برای تیمی که با بازیکنان کامل در زمین حضور دارد سخت می شود چرا که اعضای تیم 10 نفره شده تلاش می کنند جای خالی مهره اخراجی شان را با دوندگی بیشتر پر کنند. ذوب آهن در این بازی با شیوه کاملا تدافعی به میدان آمده بود و پس از اخراج مدافع ذوب این مسئله شدت پیدا کرد و شاهد دفاع فشرده تری از ذوب آهن در نیمه دوم بودیم تا تلاش پرسپولیس برای رسیدن به گل بی اثر بماند.

محمود شافعی در گفت‌وگو با برنا