انتقام آبی‌ها از ساکت/ استقلال با پیروزی به استقبال سوپرجام رفت


هوادار صفر- استقلال یک

انتقام آبی‌ها از ساکت/ استقلال با پیروزی به استقبال سوپرجام رفت

تیم فوتبال استقلال تهران برابر هوادار به پیروزی رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ تیم های فوتبال هوادار و استقلال تهران از ساعت 16 امروز در ورزشگاه دستگردی اکباتان به مصاف هم رفتند و یازدهمین دیدار خود را در لیگ برتر برگزار کردند. در این دیدار تیم استقلال با تک گل محمد محبی به پیروزی رسید تا به امتیاز 22 برسد و در رده دوم قرار بگیرد.

در دقیقه 9 پاس در عمق امیر ارسلان مطهری پس از عبور از فریبرز گرامی به محمد محبی رسید که این بازیکن گل نخست استقلال را با پای راست به ثمر رساند. در دقیقه 20 استقلالی ها با دوندگی مهدی قایدی از خط دفاع عبور کردند که ضربه این بازیکن به آرامی در دستان میلاد فراهانی جای گرفت. در دقیقه 29 بابک مرادی توپ را به‌ صورت زمینی به روی دروازه استقلال ارسال کرد که این خطر با دخالت رافائل سیلوا دفع شد. به نظر می‌رسید مدافع برزیلی آبی‌ها فاصله‌ای با گشودن دروازه تیم خودی ندارد که این توپ منجر به کرنر شد. در دقیقه 34 ارسلان مطهری به‌ خوبی توپ را از مدافع هوادار ربود و با میلاد فراهانی تک به تک شد. ضربه مهاجم استقلال اما راهی به دروازه میزبان پیدا نکرد و سنگربان میزبان مانع گلزنی مجدد آبی‌ها شد. در ادامه هم اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه نخست با برتری استقلال به پایان برسد.

هوادار در ابتدای نیمه دوم سه تعویض انجام داد تا با ارائه بازی هجومی، گل خورده را جبران کند. در دقیقه 53 محمدی این فرصت را داشت که دروازه استقلال را باز کند اما حسینی با واکنش خود مانع گل خوردن آبی پوشان شد. استقلال هم در دقیقه 57 روی حرکت مهدی قایدی و خروج ناموفق میلاد فراهانی موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه قایدی به تیرک عمودی برخورد کرد. هوادار هرچند در ادامه برای گلزنی حملاتی روی دروازه حریف ترتیب داد اما این حملات بی تاثیر بود. استقلال هم با هجوم یامگا در دقایق پایانی دو موقعیت خوب گلزنی به دست آورد که این فرصتها از دست رفت. در نهایت تیم استقلال با برد این بازی را به اتمام رساند تا 22 امتیازی شود و هوادار هم در امتیاز 12 باقی ماند.

لازم به ذکر است، استقلال روز چهارشنبه یازدهم آبان در بازی سوپرجام به مصاف نساجی مازندران می رود.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع