انتقام از ژاپن در جام ملت‌ها؟ انگیزه‌مان بسیار بالا است

ستاره تیم گیتی‌پسند ادامه داد: تیم ما امسال با وجود از دست دادن چند مهره مهم، از جوانان و چهره‌هایی جدید رونمایی کرد و هدف گیتی‌پسند موفقیت در ۵ سال آتی است. تیمی فوق‌العاده داریم با حفظ شاکله، باز هم موفق می‌شویم.

انتهای پیام/منبع

علیرضا رفیعی‌پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص جو اردوی نوروزی تیم ملی گفت: چند سالی است که نه محرم داریم، نه عید و نه مراسم دیگر اما به هر حال بحث اردوی ملی است. جو؟ عالی. با حضور بزرگانی چون سنگ‌سفیدی و حسن‌زاده همه هم‌قسم شده‌ایم تا موفقیت کسب کنیم.

وی در خصوص تورنمنت تدارکاتی پیش رو، قبل از جام ملت‌ها گفت: با توجه به اینکه بازی‌های تدارکاتی زیادی نداریم، حضور در چنین تورنمنت‌هایی به ما کمک می‌کند. مراکش تیم خوبی است، نیوزلند به جام جهانی صعود کرده و ویتنام هم کیفیت بالایی دارد. به فکر انتقام از ژاپن نیستیم اما مطرح شدن این حرف‌ها انگیزه‌مان را بسیار بالا می‌برد. دوره قبل شایسته بودیم اما با بدشانسی جام را از دست دادیم. گلزنی‌های خودم؟ پست من عقب‌گیر است اما اگر روز روزم باشد می‌توانم در امر گلزنی هم موفق باشم. مهم این است که گل نخوریم.

رفیعی‌پور در مورد غیبت طیبی گفت: او از همه لحاظ درجه یک است. هم باتجربه و تکنیکی است و هم تجربه قهرمانی اروپا را دارد. جای این رهبر بزرگ در تیم خالی است و بابت مصدومیتش خیلی ناراخت شدم. به هر حال اما راه‌مان ادامه دارد. قول می‌دهیم جای خالش کمتر حس شود و با جام به خانه برگردیم.

بخوانید:  ادکلن پرتقال مربوط به ۹۸ سال پیش + عکس