انگیزه و پشتکار بازیکنانم امیدوار کننده است


سرمربی تیم بسکتبال آرتا آبادان: انگیزه و پشتکار بازیکنانم امیدوار کننده است

سرمربی تیم بسکتبال آرتای آبادان انگیزه و پشتکار بازیکنانش را امیدوار کننده دانست.

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، رقابت های لیگ یک ملی بسکتبال کشور چند روزی است که آغاز شده و تیم بومی”آرتای آبادان” که در گروه خود میزبان است، تا کنون سه بار به مصاف حریفان رفته است.

آنها در دو مصاف خود با شهرداری شیراز یکبار پیروز شدند و یکبار شکست را پذیرفتند. اما در مصاف با خانه ی بسکتبال بهبهان در دیدار اول به پیروزی رسیدند و قرار است دوشنبه 26 دی ماه ساعت 19 در سالن ورزشی کوثر آبادان یکبار دیگر به مصاف این تیم بروند.

سرمربی این تیم درباره حضور تیمش در این دوره از رقابت‌ها اظهار کرد: بازیکنان جوان و بومی که در اختیار داریم بسیار با انگیزه هستند و اگر دچار غرور کاذب نشوند می توانند در ادامه رقابت‌ها درخشان ظاهر شود.

امین خیش کار افزود: پس از دیدار دوم ما با”خانه بسکتبال بهبهان” باید به صورت ضربدری رقابت های پلی آف خود را با گروهی که در آن آرارات تهران، البرز قزوین و نماینده یزد حاضر هستند، برگزار کنیم و پس از آن اگر توانستیم در دیدار های خود پیروز شویم به مراحل بعدی صعود کنیم.

لازم به ذکر است که رقابت های لیگ یک ملی بسکتبال با حضور ۳۱ تیم در هشت گروه آغاز شده است، هر چند برخی از تیم ها به خاطر مشکل های عدیده ای که داشتند از حضور در این رقابت‌ها انصراف دادند.

پس از پایان رقابت‌ها دو تیم به لیگ دسته اول حرفه ای راه پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع