اهمیت لباس ورزشی خوب در کیفیت ورزش

گروه تولیدی البسه ورزشی ” داریک ” که از پنج سال گذشته با مدیریت عامل ” محمدرضا احمدی ” شروع به فعالیت نموده است و فروشگاه مرکزی آن در تهران مستقر میباشد در شش استان کشور نمایندگی فعال دارد.

 بنابراین طبیعی است که جنس و استایل پوشاک ورزشی علی‌الخصوص برای حرفه‌ای‌ها اهمیت بالایی داشته باشد. 

نمایندگی لباس ورزشی داریک در گیلان بر نقش پوشاک مطلوب در کیفیت ورزش تاکید کردند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اهمیت لباس ورزشی خوب در کیفیت ورزش

  این نمایندگی ها در استانهای آذربایجان شرقی و غربی ، مازندران، خراسان رضوی، کرمان و گیلان دایر است که نمایندگان و مدیریت بخش گیلان آن را “مرتضی جهانچی” ( بازیکن اسبق تیم های فوتبال شهرداری لاهیجان ، پگاه گیلان و سپیدرود رشت ) و” ابراهیم شیری نژاد ” ( بازیکن اسبق تیم های بانک رفاه ، شهرداری آستانه ، استقلال شهرداری رشت و پاس تهران) عهده دار هستند.

ابراهیم شیری نژاد در گفتگویی با برنا می گوید : نمایندگی گروه تولیدی البسه ورزشی داریک در شهرستان آستانه اشرفیه مستقر است که سعی داریم تا چند ماه آینده به مرکز استان (شهر رشت) انتقال دهیم .

منبع

خبرنگار : سید احمدرضا کیایی

همچنین در ادامه این گفتگو ” مرتضی جهانچی ” اظهار می دارد ” نمایندگی ما در گیلان طی دو سال گذشته البسه ی تیم های ورزشی لیگ کشوری و استانی از جمله چوکای تالش ، سپیدرود رشت، وحدت رودبار،ساحل آستانه ، شهید املاکی لنگرود و شهرداری ماسال را تامین و برعهده داشته است .


آیا این خبر مفید بود؟

در سال‌های اخیر تولیدی‌های ایرانی نیز به فکر تولید البسه ورزشی برای تامین نیازهای ورزشکاران افتاده‌اند و در عرض همین چند سال شاهد پیشرفت خوبی نیز بوده‌ایم. در ادامه این مطلب به سراغ نمایندگی یکی از معروف‌ترین برندهای ورزشی ایرانی که به‌صورت تخصصی در زمینه‌ی تولید لباس ورزشی داخلی کار می‌کند رفته ایم .