اولین سرای مطالعه در البرز به بهره برداری رسید


اولین سرای مطالعه در البرز به بهره برداری رسید

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: اولین سرای مطالعه استان البرز در بوستان پامچال منطقه ۶ به باره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، محسن برجی در آئین بهره برداری از اولین سرای مطالعه در استان البرز که هم زمان با روز کتاب، کتاب خوانی و کتابدار برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: از دیدگاه مدیریت شهری توسعه خدمات در مناطق کم برخوردار حائز اهمیت محسوب می شود، به همین منظور سعی شده تا برای محلات کم برخوردارتر در هر منطقه یک سرای مطالعه احداث شود.

وی بیان کرد: ما در زمینه امکانات فرهنگی آموزشی در محلات کم برخوردار دچار کمبود هستیم از این رو ترویج فرهنگ شهروندی و افزایش آگاهی شهروندان در زمینه‌های آموزشی در این محلات امری ضروری محسوب می شود.

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج تصریح کرد: در سرای مطالعه احداث‌شده، امکان افزایش سرانه مطالعه و برگزاری کلاس‌های آموزشی و کمک‌ آموزشی فراهم‌ شده است.

وی خاطرنشان کرد: مساحت سرای مطالعه یک هزار و  ۶۰۰ متر مربع است و این ساختمان‌ با دو سالن مجزای مطالعه برای بانوان و آقایان احداث‌شده است.

برجی متذکر شد: بسیار خرسندیم که امروز اولین سرای مطالعه در استان البرز به همت امور کتابخانه های سازمان فرهنگی شهرداری کرج به بهره برداری رسید.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع