” اکبر معتقد” مدیر هلدینگ معتقد از تبریز، مدیر نمونه و جوان معرفی شد


در آیین  شانزدهمین‌ جشنواره تولیدکنندگان و مدیران جوان و چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران، «اکبر بناء معتقد» برای چهارمین سال متوالی به عنوان «مدیر نمونه جوان» معرفی و تندیس طلایی این جشنواره در تهران به وی اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، شانزدهمین جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان و چهاردهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران با حضور سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد.

این جشنواره در 12 شاخص از جمله ابتکارات و ابداعات مدیریتی، تجربه و رزومه مدیریتی، موفقیت‌های جشنواره‌های معتبر، راه اندازی کسب و کار و غیره را با دریافت مدارک مورد ارزیابی قرار داده است.

در این آیین “اکبر بناء معتقد” مدیر عامل گروه صنعتی پایور صنعت تبریز برای چهارمین سال متوالی به عنوان مدیر نمونه جوان کشوری انتخاب شد.

بر این اساس، یک کرسی از کرسی مدیران نمونه جوان کشور به آذربایجان‌شرقی رسید.

گفتنی است، هلدینگ معتقد با تجربه‌ای نزدیک به نیم قرن، تولیدکننده انواع درب‌های ضد سرقت، درب‌های اتاقی، درب‌های ضدحریق، دیوارپوش و کفپوش بوده و یکی از برندهای معتبر در این زمینه در کشور و منطقه می‌باشد. فعالیت چند واحد صنعتی، اجرای طرح‌های صنعتی متعدد در دست اجرا، حضور فعال در بازارهای کشورهای منطقه، استفاده از دانش بروز در تولید و ارتقای کیفیت  این محصولات، توجه به تحقیق و توسعه و دورخیز برای تبدیل به شرکت دانش بنیان اصل اساسی این برند قدیمی و شناخته شده می‌باشد.

انتهای پیام

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع