اکوادور؛ شگفتی‌ساز احتمالی

ترکیب احتمالی:

منبع

وقتی یوردی کرایف بدون حتی یک جلسه تمرین، اکوادور را ترک کرد، آلفارو با سابقه مربیگری در بوکا جونیورز و باشگاه‌های آرژانتینی روی نیمکت این تیم نشست. این مرد ۶۰ ساله البته اولین تجربه سرمربیگری ملی‌اش را پشت سر می‌گذارد.

فرانکو – گروئزو – کایسدو

نقطه قوت: تجربه انر والنسیا کنار جوانانی که یکی از بهترین نسل‌های اکوادور را تشکیل می‌دهند می‌تواند نقطه قوت این تیم باشد.


انتظارات کمی از اکوادور وجود دارد اما نباید آن‌ها را دست کم گرفت.


کاستیلو – تورس – هینکوپی – استوپنان


آیا این خبر مفید بود؟

دومینگوئز

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ اکوادوری‌ها امسال چهارمین تجربه حضور در جام جهانی را پشت سر می‌گذرانند. سرمربی این تیم از آکادمی ایندپندینته یک اثر هنری خلق کرده که در آن هم کایسدو از برایتون حضور دارد. سازماندهی اکوادور فوق‌العاده است و زردها از لحاظ فیزیکی شرایط خوبی دارند.

نقطه ضعف: نبود یک دروازه‌بان با کیفیت می‌تواند برای آن‌ها نگران‌کننده باشد دومینگوئز ۳۵ ساله از دوران اوج خود عبور کرده اما بازهم برای جام جهانی درون دروازه اکوادور قرار می‌گیرد.


اکوادور؛ شگفتی‌ساز احتمالی

از ۲ سال پیش و اولین دیدار ملی مقابل آرژانتین عملکردی رو به پیشرفت داشته و حالا ستاره تیم ملی فوتبال اکوادور است. این بازیکن ۲۱ ساله با درخشش خود می‌تواند باعث افسوس منچستری‌ها شود که ۱۸ ماه پیش نتوانستند او را با ۴.۵ میلیون خریداری کنند.

سرمربی: گوستاوو آلفارو

بخوانید:  پریرا تماشاگر ویژه فولاد- پرسپولیس+ سند


|