اگر در بازی آخر لیگ VAR بود قهرمان تغییر می‌کرد

وی در مورد وضعیت تیم ملی عنوان کرد:  تیم ما نه اردوی آن‌چنانی داشت و نه تدارک زیادی. پس به نظرم بد کار نکردیم. ایران در حال جوانگرایی است اما به طور کلی اگر قرار است در جام جهانی به مرحله بعد برویم باید روی اصول حرکت کنیم و برنامه‌ریزی داشته باشیم.

پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط پرسپولیس عنوان کرد: همیشه سعی می‌کردم روی تیم خودمان تمرکز کنم. پرسپولیسی‌ها خوب کار کردند اما بچه‌های ما هم زحمت کشیدند که این زحمت به قهرمانی منجر نشد. در بازی آخر باید از VAR استفاده می‌کردیم اما این تکنولوژی نبود و قهرمان تغییر کرد.

داوود حق‌دوست در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص شرایط لیگ امسال گفت: لیگ امسال شرایط متفاوتی داشت و همه چیز تا لحظه آخر مشخص نبود. متاسفانه اتفاقات داوری و مباحث خارج از زمین کار را برای استقلال سخت کرد.

حق‌دوست در مورد سقوط پیکان و صنعت نفت از لیگ برتر به سطح پایین‌تر اظهار داشت:‌ این دو تیم باید به عقب برگردند و بینند چه چیزی باعث شد تا چنین نتایجی برای‌شان رقم زده شود. درباره تیم‌های صعود کننده هم باید بگویم خودم سال ۹۶ سرمبی خیبر بودم و خوشحالم که این تیم حق خود را گرفت.

انتهای پیام/منبع

وی افزود: بچه‌های ما امسال زحمت کشیدند. هم نکونام تلاش کرد و هم مدیریت اما مدیریت پیشین به تیم کمک نکرد و در نهایت قهرمانی بدست نیامد. برخی می گویند استقلال در بازی مقابل نساجی باید برنده می‌شد و قهرمانی بدست می‌آورد اما من اعتقاد دارم در بازی آخر هم پرسپولیس تا دقیقه ۸۴ برای قهرمانی مشکل داشت و با داوری توانست قهرمانی کسب کند.

بخوانید:  رقابت 540 کودک و نوجوان در مسابقات ملی محاسبات ذهنی با چرتکه